Fiat Stilo SW

Fiat Stilo SW

Član
hidro_mont1 je napisao(la):
Auto je lijep i dobro mu stoje tamni farovi.Ovaj znak u crno nije loš, ali maska bez znaka je bolja. Fele super samo da se malo spusti.Sve u svemu :cool:

Hvala drug a to za spustanje se slazem u potpunosti i dobio bi i stabilnost i izgled bolji al polako bit ce to sigurno uskoro ;)
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/6097527/fiat-stilo-sw-16-ventila/

Eto neki tuniran na piku pitaj hocel prodati sta s njega :D;)
 
Član
Dobra stilo ;)



Bolja je folija za tamnjenje, dobiješ neki fabrički izgled jer se vidi ispod crvena/ narandžasta/ bijela boja, ovako kad je skroz crno je bezveze ;)
 
Član
Sto ja volim ove sa 16ventila oglase kao da ne postoje 24i vise..:icon_biggrin: gle auspuha mozes mislit zvuka..
 
Član
adi187 je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/6097527/fiat-stilo-sw-16-ventila/

Eto neki tuniran na piku pitaj hocel prodati sta s njega :D;)

kontaktirat cu ga pa cu vidit sta ce mi reci uglavnom hvala ti na preporuci ;)

zlajaaa je napisao(la):
Dobra stilo ;)



Bolja je folija za tamnjenje, dobiješ neki fabrički izgled jer se vidi ispod crvena/ narandžasta/ bijela boja, ovako kad je skroz crno je bezveze ;)



ma znam za foliju i to druze al meni nekako ljepse ovako kad je crno mislim malo sam pretjerao za koju nijansu al zadovoljan sam ;)

raymo je napisao(la):
Sto ja volim ove sa 16ventila oglase kao da ne postoje 24i vise..:icon_biggrin: gle auspuha mozes mislit zvuka..

ma ide i 16ka dobro:icon_smile:
moram hvaliti i kod mene je ista masina :lol:
 
Član
Ovom sa pika samo fale kakve felge mocne zanimljivo izgleda ne moraju sva auta biti ni u german fazonu :icon_smile:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ovom sa pika samo fale kakve felge mocne zanimljivo izgleda ne moraju sva auta biti ni u german fazonu :icon_smile:

Slazem se sa tobom a kontaktirao sam ga preko pika pa cu se naci sa njim da se probamo dogovoriti oko eventualne razmjene djelova :icon_smile:
 
Član
Evo konacno se nakanio da objavim sta se sve radilo na Fiatu
Pocet cu od felgica 18" sa novim gumam jbg izletilo jeftino nisam mogao da ne kupim :icon_smile:
2qsvypl.jpg
vz96if.jpg

Postavljeni su xenoni,to jos moram poslikati pa cu ubaciti slike naknadno. Sto se tice daljnjih aktivnosti to je generalna zamjena djelova,jest da kosta al je Fiat poslije ovog tretmana blago receno nov :icon_smile:
Zamjenjeni trapovi komplet,veliki servis,mali servis,kocnice prednji i zadnji diskovi i disk plocice uz zamjenjeno ulje,klima servisirana,sajle rucne kocnice,lezaj zadnji lijevi, itd.
Uz ovo sve ubacena je i muzika Kicker L7 kojeg sam kupio od Billy Agica i hvala mu jer me je sacekao par dana dok sam ugrabio vremena da odem po woofer,pojacalo sam imao i Sony je i dobro gura na 2ohma 600rms dovoljno,u CarAudiu sam uzeo Alpine player CDE-9880R placen 300km i odlican je player,takoder sam u CarAudiu uzeo i kablove i blendu za Stila sve skzpa 420km,a sto se tice dvosistemaca sad zasad su ostli fabricki mada i to imam u planu da mjenjam,uglavnom to je to za sada,razmisljao sam o spustanju ali otom potom razmislit cu jos malo oko toga.
 
Član
:icon_eek: drugo auto sa ovim felgama :cool:

Fino si uložio u njega ;)

A ti fabrički fino sviraju i ja sam ih ostavio, probo neke jbl-ove skoro isto svirali kao i fabrički, vratim opet fabričke kad vec nije neka primjeta razlika u zvuku samo tweetere ostavio jbl-ove :icon_smile:
 
Član
adi187 je napisao(la):
:icon_eek: drugo auto sa ovim felgama :cool:

Fino si uložio u njega ;)

A ti fabrički fino sviraju i ja sam ih ostavio, probo neke jbl-ove skoro isto svirali kao i fabrički, vratim opet fabričke kad vec nije neka primjeta razlika u zvuku samo tweetere ostavio jbl-ove :icon_smile:

Ma iskreno da ti kazem i ja cu najvjerovatnije tweetere samo zamjeniti a ostaviti ove,a sto se tice ulaganja brate nadam se da ce Fiat biti korektan i zahvalan kao i do sad i da nece prirediti neke nepredvidene kvarove. A sto se tice felgi ja sam prezadovoljan izgledom jedino sto cu morati da ih ofarbam nanovo jer su malo izgrebane al 18" je mjera :cool:
 
stilo karavan uopste lose ne izgleda! cak sta vise,mislim da je ljepsi od 4 vratnog :icon_twisted:


za ovoga svaka cast! no su ti preveliki ti tockovi :D
 
Član
Zoranic MNE je napisao(la):
stilo karavan uopste lose ne izgleda! cak sta vise,mislim da je ljepsi od 4 vratnog :icon_twisted:


za ovoga svaka cast! no su ti preveliki ti tockovi :D

Imam isto misljenje da je karavan ljepsi. A tockovi,ma mali su :icon_biggrin:
 
Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
Upratio sam te danas na parkingu ispred mimsa, valjda te nije puno iznervira ona siva dvica :D

Hahaha ma nije volim se ja onako provlaciti ali je ono bilo uskooo :lol: al dobro je uspjeo sam nekako uz napore da se izvucem haha
 
Član
Dobra stilovka.. :icon_biggrin:

Baš mu fino čuče tamni farovi i štopke.. A ovo da ga spustiš, u potpunosti se slažem s ostalim članovima, spuštaj odma ..

Sretno ti u daljim radovima i neka te dobro služi...
 
Top