Fiat Stilo 1.9 JTD

Fiat Stilo 1.9 JTD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bojan je napisao(la):
Kako mislite čipovano u fabrici?????

ma komedija veze nemam kako to misli, kao postoji motor njegov 115 ks i iznad njegovog 140 ks i sad on vodjen logikom :lol: kaze da su mu pojacali motor sa 115 na 140 jer je on naredni originalni motor od te tipe...ma on je to zakomplikovao boze sacuvaj a u saobracajnoj mu pise 115 to sam 99% siguran a lik koji mu je prodao auto rekao mu fabricki cipovan na 140 :D jedva cekam da dodje on pa da nam malo sve to pojasni
 
ista stvar i kod mene,sto se tice broja vrata.vec sam se i evo sad cu opet pozaliti sto kod mene (kod stare) nije ibiza sa troja vrata,grrrrr.


nego nek je sa srecom sa fiaticem,jel tvoj il je family car,nego haj nam objasni situaciju sa "fabricki" chipovanim autekom.
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
hehe jest ga pajdo zakompilovo s KS,sada moras objasnit raji hahahaha
pozzzz    frenkie

eee tako ti je to kad se ne razumijes a pricas :)

evo da krenem sa odgovorima ali ako budem gdje pogrijesio ispravite me jer sam laik po ovom pitanju:
auto je fabricki 85kw ili 115ks
kupljeno 2002.god
u pocetku su se proizvodili samo motori od 115ks i onaj slabiji od 100ks ili koliko vec
kad su se poceli proizvodit ovi jaci od 150 itd. nudila se mogucnost da se ovi slabiji cipuju ovaj je cipovan na 140ks ili ti ga 102-3kw
cipovan je tu gdje je i kupljen (Fiat Auto S.p.A Torino)
na saobracajnoj mi pise 85kw a to je vjerovatno zbog registracije :icon_confused:
inace gledao sam po dosta foruma ima ovih od 140ks

auto malo trosi, uspio sam ga spustit na 4.5l u gradu vozio sam 60 u 4. :D
kad ga zadajem trosi oko 7l
pun je opreme: automatska dvozonska klima, tempomat, originalni cd changer 5 cd-ova, senzori za parking-kisu-mrak, originalne felge 16", abs/esp/asr, 6 airbagova
ja sam zadovoljan :icon_biggrin:
 
Član
Ma manite troje vrata... evo vozao sam jednu sedmicu PUG 307 sa troje vrata. Kod njega u vratima ima dva metra kad ih otvoriš, totalno nepraktično za tijesnih parkinga i ulica...

Ista stvar i sa većinom drugih auta
 
kAcA je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
hehe jest ga pajdo zakompilovo s KS,sada moras objasnit raji hahahaha
pozzzz    frenkie

eee tako ti je to kad se ne razumijes a pricas :)

evo da krenem sa odgovorima ali ako budem gdje pogrijesio ispravite me jer sam laik po ovom pitanju:
auto je fabricki 85kw ili 115ks
kupljeno 2002.god
u pocetku su se proizvodili samo motori od 115ks i onaj slabiji od 100ks ili koliko vec
kad su se poceli proizvodit ovi jaci od 150 itd. nudila se mogucnost da se ovi slabiji cipuju ovaj je cipovan na 140ks ili ti ga 102-3kw
cipovan je tu gdje je i kupljen (Fiat Auto S.p.A Torino)
na saobracajnoj mi pise 85kw a to je vjerovatno zbog registracije :icon_confused:
inace gledao sam po dosta foruma ima ovih od 140ks

auto malo trosi, uspio sam ga spustit na 4.5l u gradu vozio sam 60 u 4. :D
kad ga zadajem trosi oko 7l
pun je opreme: automatska dvozonska klima, tempomat, originalni cd changer 5 cd-ova, senzori za parking-kisu-mrak, originalne felge 16", abs/esp/asr, 6 airbagova
ja sam zadovoljan :icon_biggrin:

ok jarane hvala na objasnjenju,ali stvarno nisi bio jasan sto se tice tih tvojih konja,a da se ne razumijem u auta i motore nebi se bas reklo,ipak puno srece s fiaticom lijep je auto i pazi se,imo sam i ja nekad davno uno turbo 1.3 i.e zvrka prava[attachment=8072]

pozzzzzz frenkie
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
kAcA je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
hehe jest ga pajdo zakompilovo s KS,sada moras objasnit raji hahahaha
pozzzz    frenkie

eee tako ti je to kad se ne razumijes a pricas :)

evo da krenem sa odgovorima ali ako budem gdje pogrijesio ispravite me jer sam laik po ovom pitanju:
auto je fabricki 85kw ili 115ks
kupljeno 2002.god
u pocetku su se proizvodili samo motori od 115ks i onaj slabiji od 100ks ili koliko vec
kad su se poceli proizvodit ovi jaci od 150 itd. nudila se mogucnost da se ovi slabiji cipuju ovaj je cipovan na 140ks ili ti ga 102-3kw
cipovan je tu gdje je i kupljen (Fiat Auto S.p.A Torino)
na saobracajnoj mi pise 85kw a to je vjerovatno zbog registracije :icon_confused:
inace gledao sam po dosta foruma ima ovih od 140ks

auto malo trosi, uspio sam ga spustit na 4.5l u gradu vozio sam 60 u 4. :D
kad ga zadajem trosi oko 7l
pun je opreme: automatska dvozonska klima, tempomat, originalni cd changer 5 cd-ova, senzori za parking-kisu-mrak, originalne felge 16", abs/esp/asr, 6 airbagova
ja sam zadovoljan :icon_biggrin:

ok jarane hvala na objasnjenju,ali stvarno nisi bio jasan sto se tice tih tvojih konja,a da se ne razumijem u auta i motore nebi se bas reklo,ipak puno srece s fiaticom lijep je auto i pazi se,imo sam i ja nekad davno uno turbo 1.3 i.e zvrka prava

pozzzzzz frenkie

nisi me razumio :icon_biggrin: to je bilo na moj racun, ja se ne razumijem a pricam :D
 
Član
evo nekoliko novih slika :) :D


dsc053931ez6.jpg


dsc05391ey8.jpg


dsc053881hg4.jpg


dsc05392go6.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top