Fiat Stilo 1.9 JTD

Fiat Stilo 1.9 JTD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vidim slabo se prodaje na onoj temi gdje sam se predstavio kao novi clan pa evo da bude na boljem mjestu :icon_biggrin:
eto parkiram se :)

kao sto sam i rekao kupljen je
Fiat Stilo 1.9 JTD
2001.god., presao 117.000, full oprema
motor je fabricki cipovan na 140ks :D
jedem ove TDI motore to Magnum najbolje zna :)
prije neki dan sam passata s*ebao skroz, zaprepastio se lik kad me stigao na semaforu :lol:
evo par slika a bit ce jos





a evo i nekoliko slika sa golfom od MagNum_VTDI_GTI kojeg jedem :D





pa eto cestitajte :D
 
ko sto vec rekoh sa srecom a neki mali reply na ovo hranjenje

realno je da auto od 115 + ks ide brze od 105 ks ali zavisi gdje i kako, po gradu si moj svakako jer se ti ne znas prebacivat i uvaljivat ko ja... a trkali se jos ovako pravolinijski nismo tako ni za to nemos srat jos uvjek :D a bit ce aBd i VW cipovan jednog dana pa cu te preslusat onda :lol:....a u ovako lijepom autu nije fazon ici brzo neg polako da se trebe mogu ogledat :D a posto kod tebe nece ti moras brzo da te ne vide:lol:
 
Član
Dobar Fijat svaka cast inace nisam neki ljubitelj Fijata ali ovaj je super a plus ima super snagu za tako lagano auto ..Jeli to serijiski motor ili ....mislim pises cipovan ,,,,
 
Član
cipovan jeste ali u seriji je i motor od 140ks
zato je i ovaj cipovan (u fabrici), jer vec postoji...

hvala svima ;)
 
Član
Za prvo auto to je exstra kako vidim tamo u novim clanovima skoro si polozio , da se navozas auta i da te dobro sluzi ali dobro se pazi i nemoj se previse zalijetati ipak auto je jako a lagano ,,,
Nije da ti nesto pametujem ali govorim ti iz iskustva jer sam bio par put u kanalima dok sam razmisljao nedam ja nikome da me prestigne i da se nekome dokazujes nema potrebe za to ,,, pozd
 
Član
de buraz stavi kopiju saobracajne da vidimo te silne konje. ja koliko znam nema taj model od 140KS. ili je 130 ili 150 ako je bas onako kako pricas.
evo spisak motora za fiat stilo:

modeli za evropsko trziste

1.2 8v 60kS
1.2 16v 85KS
1.6 16v 102KS
1.8 16v 168KS
1.9 JTD 8v 115, 120, 130 or 16v 150KS

modeli za americko trziste

1.8 8v (103 KS)
1.8L 16v (122KS)
2.4 20v (170KS)
1.8 16v VIS motor 133 KS
1.9 JTD 115 KS
1.8 Flex motor 110KS kad ide na benzin i 114KS kad ide na alkohol
 
evo ja sam nasao link sa fiat stilom od 140 ks ne znam kolko je pouzdan al eto http://www.automobilija.net/katalog/automobili/fiat/stilo/hatchback/19_jtd_140/27/7847/281/ ...a posto ga znam licno njemu u saobracajnoj pise da ima 115 konja al je kao auto cipovano u fabrici na 140 ks i sad ja njemu govorim kako ti znas da je 140 .... kao reko mu lik :D i meni je bilo jako glupo dalje se raspravljat s njim, posto se on drzi stalno te price da ima 140 ks (fabricki cipovan :lol: ) ...ako grijesim u info nek me on ispravi...
 
Član
ako je cipovan u fabrici, onda bi po nekoj logici i u saobracajnoj trebalo pisati tih "realnih" 140 konja. ispravite me ako grijesim...
 
Član
eno ga opet se nuklearke bacaju,cuj 115 u fabrici cipano ,ne postoji cipanje u fabrici ,ako je auto takvo proizvedeno onda ima 140 ks ,ako ima 115 onda je tako.. jedino ako ti ga je neko vanredno cipovo ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top