Fiat Stilo 1.9 JTD

Fiat Stilo 1.9 JTD

Član
Pozdrav svima

Da i ja predstavim ovaj italijanki proizvod koji posjedujem
U narednim postovima u temi imate slike detaljnih radova!

Znaci fiat stilo jtd 85 kw kod mene vec 4 godine, osim redovnog servisa mijenjao sam, senzor radilice,zadnje disk plocice i obje sajle rucne toliko o kvarljivosti fiata

Što se tice radova neki sitni detalji su odrdjeni nista previse tek toliko da se istice od drugih,a nisu neke ni finansije bas za neke ozbiljnije dorade ovo sto stignem usparati uložim u autu, studenstki zivot nije baš pogodan za tuning kad se ne radi ali eto moze se ponešto

exterijer borbet bs 17'' felge za ljetni rezim,klijesta ofarbana u crvenu odradjen brembo look
xenoni 8000K i dnevna svjetla, smd led u pozicijama i osvjetljenju tablice, takodje i rikverc svjetlo su smd
zadnja bocna stakla zatamnjenja prednja nisma jos ovih dana cu, skinuta oznaka fiat sa zadnje haube, na prednju masku uradjen abarth logo,lip ispod branika presvucen carbon foliom...

unutrasnjost osvjetljenje na stropu odradjeno u led, par dodataka carbon look folijom, druge patosnice,
presvlake od ekokoze,audio sistem takodje poboljsan.i dodato par abarth detalja







Ovo su mi felge za zimski rezim 15''


Nedavno dobavio i nove 4x98 15'' i polirao mi ih je prijatelj ;D


Evo malo i ABARTH detalja ;D Ovaj knežević ima dobrih stikera morat ću si par poručiti :)




Unutrašnjost

Mnogi su me pitali tko mi je radio presvlake!
Za to je bila zadužena firma M-Gratex iz Gradačca, sve preporuke za njih stvarno prosesionalo odradjeno uz to dobijete i garanciju od dvije godine! Njihov kontakt broj sam vec pisao na forumu!
Ovako to izgleda
 
Član
UNUTRASNJOST :icon_smile:

-Ubacene neke patosnice
-presvlake od eko-koze M-Gratex
-Naslonjac za ruku
-FM MP4 player....
[attachment=18946]
[attachment=18947]
[attachment=18948]
[attachment=18949]
 
Član
jedini fiJat kojeg bi kupio,stvarno je perverzan i kako slusa od kako si ga uzeo mozda i ja zaganjam jednog
 
Član
extra je,najljepsi fiat,al je karavan uzasan,nazad ona rucka na gepeku isto na frizideru:lol:
kako slusa taj jtd?85kW:icon_rolleyes: il 81? i meni ce doci uskoro jtd vjerovatno,pa zato,potrosnja,pouzdanost?o tim motorima sam do sad cuo sam najbolje;)
 
BHT Ovisnik
e ako mi se ista svidja od fiata to je stilo al sa 2 vrata,stvarno je prelijep,vozio sam se u 2.4 abarth-u,pa predobar je,a o tvom da ne govorim,premocan:cool:
 
Član
Stavio sam bio i neke plave sijelice al' to je nazalost brzo crklo kupljene u onoj radnji Merkatoru u Tuzli, plava led'poziciona isto crkla,pa vracene fabricke...ne znam iz kojeg razloga dal je to tolko nekvalitetno il' zbog razlike u otporu :icon_question:

[attachment=18952]
[attachment=18953]

XENONI su naruceni i stizu u ponedjeljak aBd...

Ako netko zna gdje bi mogo kupit kvalitetne bijele ove diode za pozicie dobro bi mi doslo, moze i plave mada je normalnije sa bijelim :icon_question:;)

Muzike ima nekih komponenti iz proslog auta al'nije jos nista ubaceno ne znam dal' ce...
[attachment=18955] [attachment=18956]
 
Član
meni su te plave sijalice anti-tuning...na nekim autima fino izgledaju,al cemu izgled kad nemas funkcionalnosti...ne moze valjat ako je to obicna sijalica,samo zafarbana...mozda se vise griju pa crkaju?zbog plave farbe na onom staklu...
 
Član
edoze je napisao(la):
meni su te plave sijalice anti-tuning...na nekim autima fino izgledaju,al cemu izgled kad nemas funkcionalnosti...ne moze valjat ako je to obicna sijalica,samo zafarbana...mozda se vise griju pa crkaju?zbog plave farbe na onom staklu...

A nisu ove ofarbane ,vec svijetle plavo, al' eto funkcija je nikakva moje nisu radile ni sedmicu i vratio sam fabricke sijalice...

edoze je napisao(la):
extra je,najljepsi fiat,al je karavan uzasan,nazad ona rucka na gepeku isto na frizideru:lol:
kako slusa taj jtd?85kW:icon_rolleyes: il 81? i meni ce doci uskoro jtd vjerovatno,pa zato,potrosnja,pouzdanost?o tim motorima sam do sad cuo sam najbolje;)

85 kw je ovaj kod mene a potrosnja :cool:
 
Član
edoze je napisao(la):
extra je,najljepsi fiat,al je karavan uzasan,nazad ona rucka na gepeku isto na frizideru:lol:
kako slusa taj jtd?85kW:icon_rolleyes: il 81? i meni ce doci uskoro jtd vjerovatno,pa zato,potrosnja,pouzdanost?o tim motorima sam do sad cuo sam najbolje;)

evo prije nego Adi odgovori,da ja kazem svoje misljenje.
drug mi vozi ovakav stilo ( doduse, malo bolja oprema,koza navigacija,parking senzori ) i mogu ti reci da je extra.
2003g. odmah uradjen servis i dosada nikakvih problema.
ispocekta se javljao senzor airbaga, al to se zna a je do loseg kontakta u konektoru. kontakt sprejem ocistili i nikad se vise nije javila greska.
Prosjecna potrosnja po Sarajevu ni zimus nije presla 7.2 po BC-u,i to se vozi najvise u spici 8h i 17h.
Nadam se da cu skupiti lovu kad jaran bude prodavao.
Sorry za OT
 
Top