Fiat Stilo 1.9 JTD 16V Limited Edition, Schumacher

Fiat Stilo 1.9 JTD 16V Limited Edition, Schumacher

Član
ne mislim iskljucivo na ovu MS ediciju ona je i tamo rijetka (osim motora nije posebno ni impresivna , recimo nema kozu, navigaciju i sl...al normalno da je pozeljnija jer je ogranicena serija), nego na stila uopce, jtd motor recimo i abarth 170ks moze za te novce sto sam napisao i to u dobrom stanju;)
 
Legend
Zoranic MNE je napisao(la):
dje je ovaj stilo? :icon_eek:

Drug ne dizi teme stare godinu dana ziv bio.. ;)

Neku noc sam se ganjao sa slicnim, nisam vidio ovu prednju karambolku kako treba, moguce da je to taj stilo sto se voza po gradu.. chipovan je dimi poprilicno..
 
drago mi je ako ovo nije lazna tema,jer bi mi bilo veoma drago da neko ima ovu lim.ediciju :)

ne izvjestava nas dugo vlasnik,pa sam morao pitat :cool:
 
Član
Koliko ja znam da su felge prodate a mozda grijesim javit ce nam vlasnik ako vidi temu a dali je jos kod njega to ne znam;)
 
Član
Nisam bio dugo aktivan na forumu, nOKe nije to taj stilo s njim sam bio u Sarajevu od 09 januara do 21 januara tako da me nisi mogao vidjeti :) radili smo mu dole kompletan servis, diskove, nove gume itd. itd. Uzelo se novo auto tako da je stilo na prodaju i ako ima neko zainteresovan mozemo se dogovoriti na pp, cijena je dosta povoljna na odnosu drugih vozila sto sam vidio na oglasima u Svicarskoj a nema ih puno.
 
Član
Ajde javi cijenu da vidimo koliko je povoljno možda se i dogovorimo! :)

jel još na švicarskim tablama, kolko ima km trenutno na brojčaniku ?!
 
Član
Evo Adi slike ;)
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1397635186582.jpg
    uploadfromtaptalk1397635186582.jpg
    131,3 KB · Pregleda: 107
  • uploadfromtaptalk1397635235180.jpg
    uploadfromtaptalk1397635235180.jpg
    105,4 KB · Pregleda: 101
  • uploadfromtaptalk1397635254603.jpg
    uploadfromtaptalk1397635254603.jpg
    127,8 KB · Pregleda: 91
Član
Stilo je došao u Bosnu :), planiram ga ocariniti i ostaviti sebi. Imam nekoliko pitanja pa ako ima neko upucen, naime kupio sam navigaciju od abarth-a, skopcao ali gasi se svakih 20minuta i komande na volanu ne reaguju. Čitao sam da svi oni koji su ubacili navigaciju imaju taj problem. Kažu kako ECU uopste ne komunicira sa CN+, kao CAN veza nije ostvarena i navigacija uopste ne prepoznaje da je auto upaljeno pa se gasi svakih 20minuta jer je to njihov mod. Treba dovesti struju sa brave ili upaljača ili u neki dzek.Isao sam jednom električaru i kaže treba samo dovesti neku žutu žicu u dzek ali on ne smije uraditi plaši se da ne pogriješi sta jer nije se susretao s tim dosad.
Zanima me znate li kakvog dobrog električara da mi može samo dovesti "struju" i da navigacija prepozna da je auto upaljeno. Evo slikica kako sad izgleda unutrasnjost, mogao sam i kozu ubaciti ali nije to to jer hoću da ostane sto vise originalan stilo :)
 
Top