Fiat Stilo 1.9 JTD 16V Limited Edition, Schumacher

Fiat Stilo 1.9 JTD 16V Limited Edition, Schumacher

Član
Hvala na komentarima, da ima 150ks, planirao sam skinuti ovo na vratima i odraditi ostale sitnice, tipa maska bez znaka, itd. 2 din navigaciju trazim mada ako ne uzmem i ovako je solidno :)
 
Član
Evo vaki je druze;) koji je broj pise ti na conzoli izgleda ocuvano koliko te dosao tamo ako se smije znati?..
P.S ako budes felge prodavao javi se:D
 
Član
Možeš ubaciti još 2 din navigaciju originalnu ostalo je grehota dirati...možda veće fele ali ove ne prodavati...ovakav auto bi jednog dana mogao vrijediti solidnih para u originalnom stanju ;)
 
Član
meni je sve super all me fege samo bodu u oci jesu mozda posebne all ne svidjaju mi se na ovom stilu...;)
 
Član
raymo je napisao(la):
Evo vaki je druze;) koji je broj pise ti na conzoli izgleda ocuvano koliko te dosao tamo ako se smije znati?..
P.S ako budes felge prodavao javi se:D

563 je na plocici :) , a izasao me kao golf 2 u Bosni :p, uzeo sam ga jako jako povoljno, stilo je imao nekih sitnih problema, lik isao u ovlasteni servis i pukli mu cijenu posto oni ovdje sve mijenjaju nema popravljanja kao kod nas, uglavnom covjek odustane i uzme drugo auto a ja stila. Odvezem ga kod prijatelja mehanicara i narucimo dijelove, sredimo sve tako da me je izasao sa popravkom, servisom, rukama oko 4800KM. Ne znam koliko ce me izaci porez, carina, homologacija ali vjerovatno ce biti oko 2-3 hiljade.
Uglavnom ja sam zadovoljan jer vidim ovdje po oglasima traze oko 7000 franaka(11000KM) za ovaj model.
 
Ta cijena bagatela je za takvo auto, Golfa 4ku i da si htio ne bi mogao naci ni za 11 000, a kamoli da ima takvu opremu ;)

Nek je sa srecom ;)
 
Član
gledao sam i u njemackoj stvarno mozes uzeti stila da ti oci stanu za 2-3 milje eura :icon_eek:

razmisljam da i ja u bliskoj buducnosti prodam brava i uz jos koju milju uvezem nesto tako...doci ce te nekih 6-7k ukupno, a vrijedi 10-11 ovdje kod nas iako nisam jos nijednog vidio limited edition;)
bolji je od cetvorke barem 3 puta, nije za poredjenje, drama auto ;)
 
Član
San snova! Svaka cast na izboru druze :cool: Da te dugo i dobro sluzi
A i planovi su odlicni, maska bez znaka obavezno :cool:
 
Član
AnDel je napisao(la):
gledao sam i u njemackoj stvarno mozes uzeti stila da ti oci stanu za 2-3 milje eura :icon_eek:

razmisljam da i ja u bliskoj buducnosti prodam brava i uz jos koju milju uvezem nesto tako...doci ce te nekih 6-7k ukupno, a vrijedi 10-11 ovdje kod nas iako nisam jos nijednog vidio limited edition;)
bolji je od cetvorke barem 3 puta, nije za poredjenje, drama auto ;)

isti ovakvi u njemackoj 3500eura...znaci sve isto..pa sad dal se moze srezat cijena to je pitanje ali vrijedi te pare...;)
 
Top