Fiat stilo 1.9 abarth oprema

Fiat stilo 1.9 abarth oprema

Član
CaFa je napisao(la):
raymo je napisao(la):
Ma pusti to sto pise vjerovatno je prelazna godina kasnije su na poklopcu pisali multijet 8v ili 16v isto pise i na nekim alfama.Bitno je da ce ti javljati gresku ako ne vjerujes probaj znam ja kakav je to motor a ove specifikacije su ne istinite:cool:.
Egr ti drze 4 sarafa i nalazi se iznad motora dobro ga ocisti ako ne znas bolje nekome plati:cool:

NE ne ... JTD 16v je to sa 103KW ili 140ks
Multijet 16v dolazi sa 110KW ili ti 150ks
Multijet 8v 88kw ili 120ks
JTD 8v 85kw 115ks
ima razlike :))
Ne mogu se sa time sloziti a ti kako hoces ali sa 140ks je multijet pise i nazad multijet i ljudi ga prodaju pod multijet jer je to prva serija.Ma ti talijani zaboravili da su presli na multijet valjda im bio dobar jtd pa jos neko vrijeme to pisali.:lol:
http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=58919
 
Član
raymo je napisao(la):
CaFa je napisao(la):
raymo je napisao(la):
Ma pusti to sto pise vjerovatno je prelazna godina kasnije su na poklopcu pisali multijet 8v ili 16v isto pise i na nekim alfama.Bitno je da ce ti javljati gresku ako ne vjerujes probaj znam ja kakav je to motor a ove specifikacije su ne istinite:cool:.
Egr ti drze 4 sarafa i nalazi se iznad motora dobro ga ocisti ako ne znas bolje nekome plati:cool:

NE ne ... JTD 16v je to sa 103KW ili 140ks
Multijet 16v dolazi sa 110KW ili ti 150ks
Multijet 8v 88kw ili 120ks
JTD 8v 85kw 115ks
ima razlike :))
Ne mogu se sa time sloziti a ti kako hoces ali sa 140ks je multijet pise i nazad multijet i ljudi ga prodaju pod multijet jer je to prva serija.Ma ti talijani zaboravili da su presli na multijet valjda im bio dobar jtd pa jos neko vrijeme to pisali.:lol:
http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=58919
da,vecinom pise multijet na gepeku to je istina,pa taj jtd 16v je ustvari mozemo reci prvi multijet,koji je kasnije poboljsan i to,a sada vec imamo multijetII :)
sve u svemu po meni najbolji Diesel motori danasnjice :))
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Top