Fiat Stilo---1,6 16v + LPG - by bravof

Fiat Stilo---1,6 16v + LPG - by bravof

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemoj zaboraviti i kupiti PPA ( prot.požarni aparat ) i usput ga baždariti ako ga već nemaš jer sam ja imao sa tim problema :icon_mad: čak sam i kaznu platio 40 KM :icon_cry: a aparat 19 KM :icon_question:
SRETNO
 
Član
Ma kupi kakav bilo samo radi reda nek ima,da ne platis kaznu ako je vec po zakonu propisano :icon_rolleyes::icon_smile:

Ev kakav je kod mene neki sminkerski a da Bog da da radi :lol:

[attachment=32019]
 
Član
druze moj stari dobio neki dan kaznu sto nije imao protivpozarni aparat,doduse rijec je o caddy vozilu,ali svejedno pregledaju,ko ima plin mora to imat u autu,kao i naljepnicu,pukni je negdje,samo da je zalijepljena
 
Početnik
raymo je napisao(la):
Znaci kod nas kod sliške tocis plin hehe il si to komso bio u prolazu pozdrav:123:

da,kod Sliške,imaju najbolji plin,a cesto sam u Zepcu...;)

ArminM je napisao(la):
druze moj stari dobio neki dan kaznu sto nije imao protivpozarni aparat,doduse rijec je o caddy vozilu,ali svejedno pregledaju,ko ima plin mora to imat u autu,kao i naljepnicu,pukni je negdje,samo da je zalijepljena

moram kupit i PP aparat i gotovo...:icon_mad:
 
Član
Evo nadjo ja nesto i za tebe :cool::icon_smile:

http://www.pik.ba/artikal/322389/radio-cd-fiat-stilo-orginal/
 
Član
bogami ja danas trazio broj telefona,da te zovnem,vidio i ja ovo na pik-u,a znam da ti treba,,nije ni skupo;);)
 
Član
u mene takav CD player :icon_smile:

p.s. izvini na zatrpavanju teme ali interesuje me mogu li negdje kupiti plastiku onu plavu sto ide na kodni kljuc(samo oklop plasticni od kljuca originalnog) , i koliko je para da se naruci novi ili polovan?!
 
Član
panajotis je napisao(la):
u mene takav CD player :icon_smile:

p.s. izvini na zatrpavanju teme ali interesuje me mogu li negdje kupiti plastiku onu plavu sto ide na kodni kljuc(samo oklop plasticni od kljuca originalnog) , i koliko je para da se naruci novi ili polovan?!

Moze se to u ovlastenom servisu narucit :icon_smile:
Ako ne htjednu u tom tvom najblizem gdje ti je, mos kod nas raspitat u Srebreniku auto servis Imbus moze preko njih pa se javi na PM ak ne nadjes nis blize ...

:icon_exclaim: neka neko od admina pocisti malo covjeku sa stilom temu :icon_smile::D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top