Fiat Stilo---1,6 16v + LPG - by bravof

Fiat Stilo---1,6 16v + LPG - by bravof

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:lol: koko ti predze sa punim rezervoarom plina,p.s kad pocnes njegovu sliku nosat po novcaniku znaci da je vakat :icon_biggrin:
 
Član
sto ce mu samo da mu kvari izgled,ja mislim da njemu netreba naljepnica zato sto mu je fabrcki ugradzen plin :icon_rolleyes:
 
Početnik
:lol::lol::lol::lol:

sad je plin 1km litra,40 km plina 450km gradske,,,,otvorena voznja je druga prica oko 600km
 
Početnik
naljepnicu nisam nikad zalijepio,bas je ruzna....:icon_rolleyes:

ne uklapa mi se uz auto....kad folije stavim onda cu je nalijepit s unutrasnje strane da se manje primjeti..:icon_biggrin:

koki+ je napisao(la):
sve nesto na Italy stil neznam sta te vuce to toliko:D

sve pohvale od mene ,extra je nema sta


nije ni meni jasno...:icon_biggrin:


ima nesto u tim Talijanima:icon_rolleyes:

koki jos da vidis sta se nalazi na zadnjoj tabli...:icon_biggrin:
 
Član
Svejedno, lpg nalju moras imati, jeste ruzna i upadna, ali tako je... i profa mi sto voza infinitija ima lpg nazad. A kazne su masne, tako da ti se isplati zatamniti i staviti onda nazad, nece biti toliko upadna.;)
 
Početnik
pa to i cekam,cim zatamnim moram kupit naljepnicu,puno ne vozam dalje iz grada,a ove lokalne pandure prilicno znam,,:icon_rolleyes:
 
Član
Samo nemoj krenut prema Srbiji ili Crnoj G., bez nalje, ako te skontaju, donji si...;) Ma lokalni plavci su najmanji problem, ali ovi nepoznati(dalji) su problem:lol:
 
Početnik
trebam uskoro za Dubrovnik...:icon_confused:

ali nadam se da cu to regulisat prije nego sto krenem...:icon_rolleyes: da ne riskiram koju stoju iz dzepa:icon_rolleyes:
 
Član
A kad krenes, barem isprintaj i zalijepi preventivno na zadnju sajbu iznutra, bolje to nego radi gluposti placati finu kaznu.
 
Početnik
hvala,,;)


nije ti jos kasno da ispravis tu fatalnu gresku...:icon_rolleyes:

imao sam i ja Bravo;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top