Fiat Punto Sporting by Alffy

Fiat Punto Sporting by Alffy

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zanimljiv stayl samo zamijeni plavu s crnom puno bolje ce izgledati ....:icon_smile:

Imal muzika kakva:icon_question:
 
adi187 je napisao(la):
Zanimljiv stayl samo zamijeni plavu s crnom puno bolje ce izgledati ....:icon_smile:

Imal muzika kakva:icon_question:

izgleda da je muzika sony

a kombinacija boja i ove plastike mi nikako neidu..al svako ima svoj ukus...
cuvaj ga i sretno dalje...;)
 
slazem se u potpunosti sa vama i imam u planu plavu boju bojati u crnu samo cekam da mi netko izgrebe sa kljucem ili s necim :)....

ako netko zna radit u tim programima pa da mi proba promjenit boju da vidim kak bi bilo crno narančasta?
thx na mišljenjima....

živi bili pa vidjeli....:lol:
 
Plavo u crno ofarbat,i felge neke druge....to je ono sto bi ja uradio jer mi ove felge nikako ne idu na tog fiata.Jedino sto mi se djasvi jesu stopovi
 
Član
Alffy Sport je napisao(la):
slazem se u potpunosti sa vama i imam u planu plavu boju bojati u crnu samo cekam da mi netko izgrebe sa kljucem ili s necim :)....

ako netko zna radit u tim programima pa da mi proba promjenit boju da vidim kak bi bilo crno narančasta?
thx na mišljenjima....

živi bili pa vidjeli....:lol:

sacu ti ja uradit svoju verziju kako bi ja uradio :icon_biggrin:
 

LSD

Član
hmmm,iskreno ne svidja mi se nikako,ne sve ali vecina mi nije po mom!
al tvoje pare tvoje auto tvoj ukus ;)
ako bi izmijenio prvi branik mozda bi cjeliina bila dosta dosta ljepsa :cool:
 
Član
0g1 je napisao(la):
Svako ima svoj ukus , bitno da se tebi svidza i to je najvaznije..
A sto se tice mog ukusa , jedino sto mi se svidza na tvom autu jesu ove felge...

;)
Potpis mislim da bi tu plavu trebao zamjeniti crnom bojom i definitivno nabaciti neke falcare sa hrom-crnom kombinacijom i auto bi bilo mrak... Na tvom mjestu kad ti legnu ti novci ja bi ovo odradio ali ipak izbor je na tebi.
 
Član
Nije lose ona konbinacija sa crnom umjesto plave,a moze i ova druga.......bolje prvo to odradi pa onda vrata;)
 
Početnik
punto je solidan.. da bi bio nesto posebno onda moras da pokusas da napravis nesto orginalno sto nije puno istaknuto... ja kad bi ponovo kupovao punta onda bi to bio isti onaj kojeg sam nekada imao:) sa istim stylingom..motorom itditd.
sretno ;)
 
meni se najvise svidja ono od 0g1-ja (plavo-crna) kombinacija...

i ove 2. se ok ali iznutra je isto sve plavo tako da bi i t o trebao farbat ponovno....

sada sam u prgovoru sa tepsijom oko motora tako da cu vidjet sta cu se dogovorit...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top