Fiat Punto Sporting by Alffy

Fiat Punto Sporting by Alffy

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da i ja predstavim svog ljubimca:

Fiat Punto Sporting 2001 g. na autu je napravljeno dosta toga sto se tice izgleda i imam u planu stavljat lambo vrata kad sjednu neki novci... koliko to uopce kosta? I imam u planu staviti mašinu od HGT-a ili tak nest....

vidio sam da vas ima jos sa sportingom ovdje pa se javite.. pozz
 
Član
fin puntic druze sam mi nikako ne ide ova konbinacija boja al ako se tebi svidja e onda i mene pozz i sretnu u daljem a za vrata se obrati clanu gajs gt oni je sebi stavljao pa nek ti kaze kaze ali mislism da je cifra oko 500eura u Novom Sadu ali ipak se cuj sa gajsom one ce ti bolje reci
 
Astra_zlo je napisao(la):
fin puntic druze sam mi nikako ne ide ova konbinacija boja al ako se tebi svidja e onda i mene pozz i sretnu u daljem a za vrata se obrati clanu gajs gt oni je sebi stavljao pa nek ti kaze kaze ali mislism da je cifra oko 500eura u Novom Sadu ali ipak se cuj sa gajsom one ce ti bolje reci

potpis
 
BHT Ovisnik
dobar punto,mozda da je malo drugciji dizajn prednjeg spojlera,i boje su nekako blijede il je to do slika:cool: sve u svemu nije los:cool:
 
Član
Nije mi ovaj tvoj Punto nikako po ukusu, nisam ljubitelj "plasticnih" auta.

Prvo taj prednji branik, a onda i cudan izbor boja... :icon_confused:
 
Član
ono nije lose samo malo mi se boje ne uklapaju nekako strci,bode oci :icon_eek:
a sto se tice LSD cena madjarske kopije ti je 500 evrica u ns;);)
 
Član
tu plavu bi trebao zamjeniti crnom bojom e onda bi licio na auto ..... plava i ta narandzasta ne idu drug! Prijateljski savjet!:cool:
 
Član
Dijelim misljenje sa vecinom ,nikako ne ide ovaj spoj boja,da je barem umjesto plave crna pa i nekako..U avakom slucaju mislim da je najbolje lakirati ga u samo jednu boju:)
 
Član
Auto je dobro, al nije po mom ukusu... uglavnom sretno u nastavku i eto dobrodosao na forumcic.
Drago mi je da se jos neko s Fiatom pridruzio.;)
 
Član
Svako ima svoj ukus , bitno da se tebi svidza i to je najvaznije..
A sto se tice mog ukusa , jedino sto mi se svidza na tvom autu jesu ove felge...
 
Član
solidan auto, boje ga ubise...LSD original ti je 1500€ + ugradnja, madjarska kopija ti je oko 800-1000 marki, ali je k*, previse slaba, kad otvoris vrata klate se ko komad papira na vjetru...ne treba spominjati da LSD original ima homologaciju i TUV i da se prilikom bocnog sudara otvaraju sa 2 prsta ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top