Fiat Punto Mk2

Fiat Punto Mk2

Član
Fina boja,felgice ok sto kazes za prvu pomoc,koliko ti trosi ovaj 8v? Uskoro i kod mene stize jedan vjerovatno si ga viđao kod pasarele sivi 8v al sportski izgleda.....;)
 
Član
Opruga za punta imas i po piku, imaju i u srebreniku tu jedne prodaju se na piku negdje oko 80-100 KM su inace
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Fina boja,felgice ok sto kazes za prvu pomoc,koliko ti trosi ovaj 8v? Uskoro i kod mene stize jedan vjerovatno si ga viđao kod pasarele sivi 8v al sportski izgleda.....;)

oj care vidjao ga 1000x... punto je malo reci extra,.... :cool::cool::cool:
taman tuniran... nezz sta bi mu vise radio... sto se tice mog 8v i potrosnje samo ti mogu reci da mu je smijesna potrosnja... sa malo tezom nogom oko 6 do 6,5 vise nece... a normalne kulturne voznje oko 5,5 i moze i manje sigurno na dalje relacije... napominjem da su mi normalne gume 165/65 r14. iako sam slusao dosta prica da ni sa 15" nece puno vise uzeti... tako nek ti je sa srecom u toj ljepoti... :cool:;) pozz...

adi187 je napisao(la):
Opruga za punta imas i po piku, imaju i u srebreniku tu jedne prodaju se na piku negdje oko 80-100 KM su inace

trazio sam po piku ali slabo ima... zeznuo sam se nedavno sto ne zamjeni sa covjekom ove fabricke za njegove sport, ali jbg... :icon_sad:
 
Ofarbaj felge ovako , ljepse ce izgledati , kao sto su dolazile na Puntu mk1 GT

new5.JPG


imam iste za zimski setup , pa mozes vidjeti u mojoj garazi :)
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Ofarbaj felge ovako , ljepse ce izgledati , kao sto su dolazile na Puntu mk1 GT

new5.JPG


imam iste za zimski setup , pa mozes vidjeti u mojoj garazi :)

ovo nije crna jel da... ovo je neka tamno siva...
ma ionako su mi ostecene i moram ih raditi pa tko da cu mozda i pokusati tu verziju... :icon_smile:
 
semiir je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Ofarbaj felge ovako , ljepse ce izgledati , kao sto su dolazile na Puntu mk1 GT

new5.JPG


imam iste za zimski setup , pa mozes vidjeti u mojoj garazi :)

ovo nije crna jel da... ovo je neka tamno siva...
ma ionako su mi ostecene i moram ih raditi pa tko da cu mozda i pokusati tu verziju... :icon_smile:

mislim da se boja zove antracit siva...nije crna, mjenja boje zavisno od svjetlosti :)
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
semiir je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Ofarbaj felge ovako , ljepse ce izgledati , kao sto su dolazile na Puntu mk1 GT

new5.JPG


imam iste za zimski setup , pa mozes vidjeti u mojoj garazi :)

ovo nije crna jel da... ovo je neka tamno siva...
ma ionako su mi ostecene i moram ih raditi pa tko da cu mozda i pokusati tu verziju... :icon_smile:

mislim da se boja zove antracit siva...nije crna, mjenja boje zavisno od svjetlosti :)

moze moze... vidjet cu da to odradim... hvala na savjetu :cool:
 
Član
Odradi, na Puntu od Duke_of_Harlem mnogo dobro stoje licno se uvjerio valjda bjela boja ovo ono,a i tvom je svjetla boja extra ce leci ;)
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Odradi, na Puntu od Duke_of_Harlem mnogo dobro stoje licno se uvjerio valjda bjela boja ovo ono,a i tvom je svjetla boja extra ce leci ;)

odradit ce se. samo dok se nadje vremena. :icon_smile:
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Ehh jesi ono ti danas 0k0 16h bio sa tim Puntom kod Nurifa? :D Sta ga ovo prodajes tek si ga uzeo :D;)

jesam ja bio... ali ne prodajam ga :icon_eek:
tek ga sredjujem pomalo.... :icon_smile:
jbg posto je prethodni vlasnik nabacio opruge od JTD-a morao sam mjenjati jer je preruzan bio... :icon_mad:
sada sam nabacio sportske opruge i taman ga izravnalo.... ;)
3-4 cm nize nego prije... ubacim uskoro slike....
zato sam i bio kod nurifa...
a nabacil ti ikada onog sivog puntaca.... :icon_question:
 
Član
5200km 2001god 1,2benz,a evo gledam 2003 cjena 4000km..al opet ovaj od 4 milje sigurno ima neku manu,ja i onaj sivi smo dogovarali neki zamjenu pa mi je puno trazio doplate pa se nismo dogovorili ;) Gledao sam tvog na piku pa zato ti kazem sto ga prodajes,,bice on super vidim lagano se sređuje ;)
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
5200km 2001god 1,2benz,a evo gledam 2003 cjena 4000km..al opet ovaj od 4 milje sigurno ima neku manu,ja i onaj sivi smo dogovarali neki zamjenu pa mi je puno trazio doplate pa se nismo dogovorili ;) Gledao sam tvog na piku pa zato ti kazem sto ga prodajes,,bice on super vidim lagano se sređuje ;)

ma ja tako svako auto izbacim da ga prodajem... pa ako neko uzme nek m8u je sa srecom, odmah se nekih jos para nabaci i trazi se novije nesta... nek se nesta desava.... :lol:
 
Top