Fiat Punto Mk2

Fiat Punto Mk2

Član
evo da i ja predstavim svoju vozilicu.
poslije punta mk1 1.7td koji me je extra sluzio i slusao ;), prije par dana sam odlucio da ga zamjenim sa mladjim vozilom... :icon_smile:
a s cim drugo nego sa njegovim nasljednikom Puntom mk2...
m93vrl.jpg

punto je 2002. godiste... motor 1.2 8v... nista pretjerano ali fino za voziti i za tociti....
od opreme ima dovoljno za mene sto mi je potrebno a to su el. stakla i servo volan...
trenutno je samo centralna brava, ali uskoro cu nabaciti i daljinsko jer mi je mrsko traziti bravu u mraku...:icon_rolleyes:
vozilo je kupljeno novo u BiH i do sada ga je vozala samo zena i redovno servisirala...
svi savjeti oko odrzavanja i nekog tuninga su dobro dosli ;)
59sqh1.jpg

bdryiw.jpg

68hh1k.jpg

28s33pj.jpg
 
Administrator
Lijep autić drug. Ovaj fiat mi je uvijek bio simpa, još pogotovo oni sa 2 vrata ali ni tvoj nije loš :) Nek je sa srećom.

Za početak skini te čunerske diode ili sta vec, ispod tablica :)
 
Član
Ma kakve felge lijepe stavit,neke djelove ofarbat u boju auta,i da i ja bih skinuo te diode/maglenke,,,sjelo bi mu jedno zatamljvinje ali to je stvar ukusa ;)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Lijep autić drug. Ovaj fiat mi je uvijek bio simpa, još pogotovo oni sa 2 vrata ali ni tvoj nije loš :) Nek je sa srećom.

Za početak skini te čunerske diode ili sta vec, ispod tablica :)

i meni je drazi sa 2 vrata ali jbg kada mi je vec ovaj ispao.
a ove "čunerske diode" su maglenke od proslog vlasnika.
i idu cim prije van...

Benny_BMW je napisao(la):
Ma kakve felge lijepe stavit,neke djelove ofarbat u boju auta,i da i ja bih skinuo te diode/maglenke,,,sjelo bi mu jedno zatamljvinje ali to je stvar ukusa ;)

felgice idu na proljece aBd, farbanje kako uspije se skupiti kakve love... :icon_smile:
a vec je blago zatamljen fabricki... pa nezz da ne pretjeram... :icon_question:


rijećki čuner je napisao(la):

kucanje obavezno... :cool:
samo dok felgice dodju i idemo dole.... :lol:
 
Član
ova auta su fabricki dosta lijepo uradjena, uz dobre felge eventualno i opruge vec je pojava autic :cool:;)

I xenonemu nabaci leci ce dobro uz sociva a i onako su sad 60 KM setovi :cool::icon_smile:;)
 
Član
Ma ja felge odma ce ti pola auta promjeniti,kod Kike ja mislim u Ljesevu mozes uzet Xenone a imas i ovdje od kolega na forumu koji prodaju,60km cjena-piČkin dim :D
 
Član
Gazija2001 je napisao(la):
Neka nam fiata na forumu, al kud ćeš pa bez klime

jbg tako me zapalo.... :icon_sad:
ali toliko mi klima bas ni ne treba... ima toshiba :lol:

adi187 je napisao(la):
ova auta su fabricki dosta lijepo uradjena, uz dobre felge eventualno i opruge vec je pojava autic :cool:;)

I xenonemu nabaci leci ce dobro uz sociva a i onako su sad 60 KM setovi :cool::icon_smile:;)

felgice ce biti aBd na proljece... :icon_smile:
a trenutno cu mu nabaciti, posto imam rezervne, bijele h1 sijalice dok ne dodju xenoni... ;)

Benny_BMW je napisao(la):
Ma ja felge odma ce ti pola auta promjeniti,kod Kike ja mislim u Ljesevu mozes uzet Xenone a imas i ovdje od kolega na forumu koji prodaju,60km cjena-piČkin dim :D

ma kiko mi je komsija... kod njega cu i uzeti... moram i daljinsko i xenone... :icon_smile:
 
Član
Gazija2001 je napisao(la):
U svakom slučaju lijep punto, i da...to što su 4 vrata je prednost u svakom smislu.

iskreno ljubitelj sam automobila sa 2 vrata i do sada su mi sva takva bila, ali sam sada skontao veliku prednost auta sa 4 vrata... a i ne izgleda lose... hhehehe ;)
 
Član
eh napokon su stigle alu felgice za prvu pomoc... :D
2qdpt1u.jpg

14" felge od punta mk1, sa gumama 185/55 ljetnim pa ce posluziti neko vrijeme dok se ne sabere sta za neke bolje....

eh sada me samo zanim da li tko zna odprilike gdje bi mogao zbaviti kakve opruge sportske, jer ce prelose na ovim fabrickim ja mislim izgledati... :icon_question:
 
Član
badboy je napisao(la):
Dobar puntic ...


A kako to cijena 60 KM , znaci donesem farove i lik napravi jel ?

je li mislis na xenon svjetla? ako je to, 60KM ti kosta set za xenon svjetla, a ti dalje ugradjujes sam, ili nekom platis da ti ugradi ako ti nezz... :icon_smile:
 
Top