Fiat puntO HGT update photo by Igy

Fiat puntO HGT update photo by Igy

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

super autic,a ove felge su sad predobre,jesi li ti farbao sam ili si nekom profesionalcu ovo povjerio,predobre su....
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

Lijep HGT ove felge će mu biti ko budali šamar,a fino i vi napredujete sa radovima ne treba njemu puno :cool:
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

Fin punto, pogotovo mi se svidjaju felge,sretno u nastavku projekta ;)
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

elvirjahic je napisao(la):
super autic,a ove felge su sad predobre,jesi li ti farbao sam ili si nekom profesionalcu ovo povjerio,predobre su....

Ja ih farbao kod jarana(mislim ja i on od same pripreme pa nadalje)

Hvala opet kazem svima na podrsci... :D:D:D to mi je motiv vise da napredujem!!!:lol::lol:
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

Imamo jedno pitanje,i zelio bih VAS savejt i prijedlog.Naime interesuje me gdje mogu nabaviti PANEL FILTER za punta hgt-a (1.8 16v),da li mi se isplati, i kolika je cijena,dali neko prodaje..Unaprijed hvala...:icon_rolleyes:
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

punto ti je zvjerka prava aBd my next car :) samo polako vidim fino si poceo bit ce ovo prava zujalica ;)
 
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

_FreaK je napisao(la):
Imamo jedno pitanje,i zelio bih VAS savejt i prijedlog.Naime interesuje me gdje mogu nabaviti PANEL FILTER za punta hgt-a (1.8 16v),da li mi se isplati, i kolika je cijena,dali neko prodaje..Unaprijed hvala...:icon_rolleyes:

jesi li gledao u caraudio
 
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

EH EVO KAO STO SAM I NAPISAO U PREDHODNOM TEKSTU NOVI FAROVI SU TU,EVO I PAR SLIKA SA UGRADNJE...ZNACI FAROVI KUPLJENJI U "CARAUDIO",ODMAH SU TU I XENONI 6OOOK I SAD JE TO TO STO SE TICE PREDNJEG DIJELA BAR ZA SAD...:cool::cool:


110.jpg

210.jpg

310.jpg

410.jpg

510.jpg

610.jpg

710.jpg

910.jpg

1010.jpg


O DALJIM RADOVIMA USKORO CE TE OPET BITI OBAVIJESTENI!!! NADAM SE UBRZO DA CE MO NESTO NOVO RADITI NIJE DA SE NADAM NEGO SAM UBIJEDJEN 100% HEHEHEH DJABA TO TECE VENAMA...:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top