Fiat Punto HGT - Abarth Edition

Fiat Punto HGT - Abarth Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
decko ga je prodavao za 8600eura pa ga je kasnije dao za 6500eura jer je vec uzeo drugi auto..:cool:
a ja taman prodao svoj bivsi bravo hgt i doda jos sitno eura i kupio ovu zvijer..;)
evo usput koja slika ne prezaljenog hgt-a i prvog brava 1.6 16V...:icon_confused::icon_confused:

..bravo 1.6 16V...






..i ovaj zadnji..hgt koji mi je bio puno drazi (njego posljednji photosession)...:icon_cry:







 
..ne..prvi je bio 1.6 16V..tad nisam po zakonu smio jaci auto od 100konja..
..pa sam onda uzeo bravo hgt i sad punto hgt,koji opet nebi smio voziti jer je opet taj zakon stupio na snagu..
..cudni ti nasi hrvatski zakoni....:icon_evil:
 
Član
Jedan od najljepših Punta što sam vidio općenito,a i brz je hehe svaka čast :cool: I Bravo HGT ti je bio dobar,posebno mi se sviđaju felge i zadnji dio..
 
Član
Pa dobro, iskreno receno nije ni los taj zakon.
Znam da u Italiji 2 god. ne smijes jace od 79KS.
Sto nije lose u slucaju neafirmisanih vozaca da raspolazu sa jakim autima.

Emin 1.6 16V je napisao(la):
..ne..prvi je bio 1.6 16V..tad nisam po zakonu smio jaci auto od 100konja..
..pa sam onda uzeo bravo hgt i sad punto hgt,koji opet nebi smio voziti jer je opet taj zakon stupio na snagu..
..cudni ti nasi hrvatski zakoni....:icon_evil:
 
..ja sam polozio prije 5 godina...
..prva dvije godine me kacio taj zakon,u redu,nisam se bunio..
..onda sam dobio normalnu vozacku s kojom mogu auto od 500ks voziti ako hocu..
..i sad je dosao novi zakon da svi do 24god su mladi vozaci a starac ako sad polozi sam 80god je iskusan..
..ali pa di to ima...smijesan zakon..za plakati..:icon_cry:
 
..hvala,hvala...:icon_smile:
..crveni hgt jos me nekako drzi...jace od ovog punta..jos nisam navikao na punto..
..5-tak je bio zakon...:cool::cool:
 
Početnik
bravo je savrsenstvo....cak sam sliku imao negdje ovog crvenog....i koristio je za desktop,jedno vrijeme,

prelijep je..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top