Fiat Punto HGT - Abarth Edition

Fiat Punto HGT - Abarth Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
..kako je,tako je..hgt otisao a stigao novi hgt,ali punto.. ;)
..2002.god,prve rega je 2003.god..
..pređenih 90000km,redovno servisiran..
..motor je kako znamo 1.8 16v,96kw..(trenutna snaga 157ks)..:cool:

dodatna oprema: abarth oprema (branici. pragovi, spojler, oznake, rucica mjenjaca...), šiber, klima, svjetla za maglu, ABS, TCR...i sl., elektronika sva moguca (stakla, retrovizori...), hgt profilirana sjedala, djeljiva straznja klupa, centralno...i jos puno toga..

..dodano naknadno...
-SuperSprint grana + Sole 1-2
-BMC CDA
-NGK svjecice
-Autostyle urice ( smjesa i pritisak ulja)
-OMP duboki Volan
-komplet muzika + DVD player

-novo kvacilo
-komplet servis i pregled kod Auto Benussi-ja Pula (spojen na dijagnostiku, nikakvu gresku izbacio, imam ovjeren papir) + redovni servisi (ovjereno pečatima u servisnoj knjižici)
-renault megan r26 troslojna perla zuta boja
-HID kit 4300k
-zatamnjena sva stakla u Vadesu 35/50 crna folija (blaga kombinacija, nikad problema s policijom i na tehnickom)
-komplet osvjetljenje u bijelo (instrument tabla i ostale tipke)
-OZ superturismo GT (stari model sa uvucenim srcem) 16" - antracit boja sa 0.5 distancama + 195/45-16
-NOVITEC shortshift
itd..

..evo jedan mali photosession...





















..to bi bilo to ukratko..
..ova zadnja slika je radena u photu od prijasnjeg vlasnika...ali meni jako dobro izgleda... ;);)

p.s. ja sam od 26.4. do 3.5. u Sanskom mostu pa ako je netko za kafu a da je blizu nek se javi..;);)
 
Legend
prelijep je.. fakat massive respect..
ovaj fazon sa felama bi mu bas dobro izgledao, mislim da bi to trebao odradit :)
 
..za liniju treba dosta...trebam dobre gewinde,distance od cca 1cm + farbanje felgi ali onda je udobnost na 0,iako i ovako sto se tice udobnosti je koma..a sad jos idem za Bosnu s njime..treba 450km idrzat u njemu..:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top