Fiat Punto by Smajke

Fiat Punto by Smajke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
pa covjece...preko puta si bio u gradiskoj , a nismo ni stali ....jbg steta,a znas moje misljenje za fiat.a,po meni naj ljepsi na forumu ;)
 
Član
enesss je napisao(la):
pa covjece...preko puta si bio u gradiskoj , a nismo ni stali ....jbg steta,a znas moje misljenje za fiat.a,po meni naj ljepsi na forumu ;)

Jesam bolan, doso sam te pozdravio, kad si licko golfica :D :D
 
N

nenad

Preksinoc sam ga zagledo malo na Jali, opasno izgleda, bas kako treba :cool:
 
Član
nenad je napisao(la):
Preksinoc sam ga zagledo malo na Jali, opasno izgleda, bas kako treba :cool:

Hvala, ima jos nekih gluposti za uradit da bude bas ono ekstra (nitne na pragovima kucne radinosti sto sam ih pokovo i frabanje retrovizora i steka) to kad uradim onda sam zadovoljan al bas
 
Član
smajke je napisao(la):
nenad je napisao(la):
Preksinoc sam ga zagledo malo na Jali, opasno izgleda, bas kako treba :cool:

Hvala, ima jos nekih gluposti za uradit da bude bas ono ekstra (nitne na pragovima kucne radinosti sto sam ih pokovo i frabanje retrovizora i steka) to kad uradim onda sam zadovoljan al bas

Mislis da je to sve?
 
N

nenad

trizex je napisao(la):
smajke je napisao(la):
nenad je napisao(la):
Preksinoc sam ga zagledo malo na Jali, opasno izgleda, bas kako treba :cool:

Hvala, ima jos nekih gluposti za uradit da bude bas ono ekstra (nitne na pragovima kucne radinosti sto sam ih pokovo i frabanje retrovizora i steka) to kad uradim onda sam zadovoljan al bas

Mislis da je to sve?

Jos motor kakav da mu nabavis Ajdine i to je to :D
 
Član
extra punto, nisi mogo bolje felge nabaciti na njega, dali bi mogo ja kako doci do tih tvojih felgica :D??
 
Prelip ti je Punto, svida mi se boja, sto je "cist" karoserija, i premda su felge stari dizajn uklopile su se vrhunski ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top