Fiat Punto by Smajke

Fiat Punto by Smajke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
buraz daj meni auto da ti ga vozam HAHAHAHHAHA, ako mislis da ce bezze lezat :p .. fino si ga zatamnio, jesi rijesio kacenje guma? kako se osjete felgurine na 1.2 od 60ks..
 
Član
Folije ljepo izgledaju sa vana, al se nevidi nista prema vani tako da cu zatamniti origigi folijama, kacenje guma nisam jos rijesio al planiram uzeti 205/40/16 nazad i vjerovatno cu rijesiti problem toga jer samo malo skroz zakaca i to kad je puno auto. Osjeti se fino al naviko sam ja na to bile su prije i 17 ke na njemu tad se bas osjeti ovako prilicno isto ko i sa 15"
Ovo auto se pravi da ljepo izgleda.
Uskoro dolazi prednji nastavak na karambolku, distanceri 2 cm naprijed i ako uspijem jednu curu izvarat gevinde :)
 
Član
prelijep punto,stvarno svaki detalj na njemu vrijedi. svidja mi se,i boja i sve na ovom autu.Svaka cast,samo naprijed druze;)
 
Legend
druze zaganjaj 195 40, vidio sam nedavno tu dimenziju, predobro izgleda, a i rijesit ces problem kacenja usput..

pozzz
 
Član
Pa nes se kontam da prebacim ove 195-45 nazad a da uzmem nove 195 40 naprijed.... problem mi je sad ustelat visinu zadnjih i prednjih guma.....
 
Legend
mozes i to.. vjeruj mi da je 195 45 mjera za 9j :) neces polaliti 100%

a te 195 40 na gewindama ce da bude LOW ;)

sretno kako god, u dobrom smjeru ides, svidja mi se pravo..
 
Legend
i sa 195 /45 i 195 /40 neces fulati , sa profilom 40 na 9J brutalno izgleda ali sekunda nepaznje ili veca rupa....felga bye bye

evo kako bi to na 40 bilo

9_195_40_R17.jpg



a 45 je zlatna sredina,predobro izgleda,a koliko toliko si sigurniji :D bar eto malo :lol:

9_195_45_15%20(2).jpg



a na kraju za punta nemam sta drugo reci nego kao do sad.....predobar druze ;)
 
Član
ma bjezi od tog profila 195/40, ja dobio te toyo gume uz svoje pretprosle felge, felga 7.5 jota a guma se razvukl kao na 9jota, nemozes voziti uopste, nije to uopste za nasih cesta, ja sam nakon 15 dana skinuo i rekao NIKAD vise toliko nizak profil, na more isao s tim, dobro je pa kad dodjes u hrvatsku ono nigdje nijedne rupetine pa fino za voziti a kod nas KATASTROFA..
 
Član
ako ostavim 195/45/16 naprijed i stavim isto nazad 195/45 onda ce mi nazad biti dosta tanja guma i to je ono sto mi se nesvidja, a imo sam prije 16 sa 205 40 16 i 17 205/40 jeste tvrdje dosta al hebga laganica, mal vise pazis sto mi nije osobina :)
 
Član
kolko god pazio na ovim nasim skrhama od puteva nije dovoljno,mozes ostat bez felge kad god hoces,nema biranja rupa jbt
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top