Fiat Punto 1.9 JTD

Fiat Punto 1.9 JTD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kao sto rekoh,prodao sam Bravo-a i kupih ovoga :D
jos mi je malo zao Brava,ali prezalicu ga nekako :D

Da se vratim na novi bolid,znaci Fiat Punto 1.9 JTD
2003 godiste,u odlicnom je stanju motor i ostalo,tehnicki je skroz OK :cool:
ima dosta opreme,i sto je najbitnije,mnogo je ekonomican a snazan i brz auto :cool:


kupio sam ga kao manje havarisanog,ali nema nista komplikovano da se radi na njemu,zato ga sam radim i ocu u startu da ga izlakiram da bude unikatan :D:D
znaci,ocu da ga preuredim odma u startu pa je svaka sugestija dobrodosla!

sada ovako izgleda:


Uploaded with ImageShack.us
ali bice mnogo bolji jer volje ne hvali :D
 
Član
zadrzi ovu boju, karambolke u boju auta, lajsne po vratima takodje, neke fine felgice i imat ces lijep auto definitivno;)
 
Član
Cestitam na kupovini, nek je sa srecom, samo polako sve sredi pa onda na farbanje i ima da bude kao lutka. Bravo je mozda bolji auto ali taj 1.4 nije bas neka sreca, tako da si sa ovim 1.9jtd uradio pravu stvar;)
 
a platio sam ga bas jeftino,nebi mi vjerovali :lol:

znam da sam uradio pravu stvar sa ovim 1.9 JTD motorom,to su odlicni motori,brzi i ekonomicni :D:D danas sam mu testirao potrosnju ispada da ne trosi ni 5 litara na 100 km :D:D a ide ko furija,i sto mi se mnogo svidja startan je i ima odlicna medjuubrzanja,naprimjer u 4 brzini idem 100,malo uprem gas u preticanju on dok trepnes preko 150 km/h prebaci :D

ali sto se 1.4 12v u Fiat Bravo tice,nije to los motor,to su vise napumpane price,inace i on je dosta zahvalan,ali vise je za grad i laganu voznju,mada ide fino kad se zavrti :D ali nije ko JTD jbg,stvarno ovaj Punto je elastican maximalno :icon_biggrin::icon_biggrin:

a sto se tice ispravnosti vozila sve sam vec sredio,reglazu i sve,trapovi ok,ne nosi ne ljulja nista ne lupa :)
 
2003 je ovaj moj godiste ako si to mislio :cool:

a ako si mislio da sam ga platio 2000,nisam nego dosta manjeee,ali eura ne maraka :)
 
Član
super je ovo za tuning ima potencijala jos uz tu cijenu idealno :D

ma na njih dobru boju felge i spustanje i ne treba vise nis mogu posle jos folije i xenoni :cool:

neg ako ces ga citavog farbat uzmi neku tamniju nijansu plave il onu plavu od astre OPC ona je dobra :icon_smile: a mogo bi i krov u crno ;)
 
hehe :) hvala imam u planu veci dio njega da farbam,a mislio sam da mu potamnim boju,ali bi onda bilo mnogo vise posla jer bi morao da ga bukvalno raskomadam da bi to bilo da valja ofarbano :D:D

nego,sto se tice krova on ide U CRNO DEFINITIVNO! :cool:
i da nije ogreban krov,da je zdrava boja po njemu opet bi ga u crno ofarbao :D:D

planiram da nadjem nedje felme od Fiata Stila Abartha,ali to kasnije,
hvala na savjetima,ako ima ko kakvu sliku Punta mk2,ne bi bilo lose da mi je pokaze da mi pobudi inspiraciju :D:D

evo malo slika da vidite kakav je bio kad sam ga slomljenog kupio :) sad je dosta bolji :D


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

posle malo rada,postade dosta kulturniji :D


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

kad budem opet slike ubacao,ovakav bi trebalo slican da bude :D ...

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
da ce bit bolji od Brava to sumnjam,Fiat Bravo je odlican auto samo je na losem glasu a to nije zasluzio :D onaj moj je bio dobar,nije ni trosio puno,ali sto jes jes,JTD Punto je dosta brzi i ekonomicniji :cool: al mi hvali onaj dizajn Bravov i lezanje kroz krivine :icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top