FIAT PRODUŽIO GARANCIJU

FIAT PRODUŽIO GARANCIJU

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Meni licno je naj bolja opcija 2 godine bez ogranicenja kilometara.
Jer recimo ljudima se provlaci kroz usi kako KIA ili Hyundai ili neki tako od tih ne mogu vise upratit, daje garanciju 5-6 godina, i to je to, ljudi ili nece ili ne znaju ostatak. Na koliko je ograniceno kilometara ta garancija i sta sve spada u nju.
 
Član
Pa koliko daki ti predjes sa autom pa da je opcija 2 godine bez ogranicenja kilometara?? Nemogu da vjerujem da toliko puno ljudi ima koji prelaze toliku kilometrazu. Jer ja recimo koristim auto za svaki dan i za posao naravno, i recimo da za 2,5 god. sam presao 50 hiljada. Cak u firmi imam auto koje se vozi non stop i preslo je neki 120 hiljada a ima 5 godina. Tako da licno mislim da je opcija 5,6,7... godina sigurno bolja.
 
Legend
daki je napisao(la):
Meni licno je naj bolja opcija 2 godine bez ogranicenja kilometara.
Jer recimo ljudima se provlaci kroz usi kako KIA ili Hyundai ili neki tako od tih ne mogu vise upratit, daje garanciju 5-6 godina, i to je to, ljudi ili nece ili ne znaju ostatak. Na koliko je ograniceno kilometara ta garancija i sta sve spada u nju.

Taxisti, i firme koje su kupile za komercijalu one Fieste VAN predju jako puno u 2 godine.

A dok sam radio u Sarajevu prelazio sam jako puno, ne mogu tacno reci nisam nikada obracao paznju na to, al eto znaju na jupiteru da sam dolazio u danu po tri puta, a sedmicno dva puta se vozilo Posusje-Sarajevo-TZ. Pa se nakupi. Naravno nisam to sa Audijem nego sa FIAT doblo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top