Fiat Marea 16v turbo, update boja str 13.

Fiat Marea 16v turbo, update boja str 13.

Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

Mora imati fabricki recirc.
Eh sad da li je ispravan ili mozda samo vakum nije skopcan,treba provjeriti,ali obicno vole cesto zakazati,
mislim da je i na 16v Bosch-ov.
Pogledaj negdje prije klapne gasa bi trebao biti smjesten.

Mada sigurno i u svakom slucaju to sto nema filtera pojacava enormno zvuk.
Tako da mislim da bi to trebalo biti OK.
Sjecam se jednom kada sam stavio "gljivu" tada nisam ni imao BOV,ma to je zvucalo kao da je GT40 po d haubom :)
 
Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

Super ti je ispalo,svaka cast. :)
Eh imam pitanje jedno, sad ces sigurno radit atest na motor da ti se upise u vozacku ?? ili ces tek tako ostavit... :)

Koliko te doslo to zadovoljstvo,znaci kupljen Coupe i transformacija dijelova iz jednog u drugi.. ??
 
Legend
RE: Fiat Marea 16v turbo

Nelle_G je napisao(la):
Super ti je ispalo,svaka cast. :)
Eh imam pitanje jedno, sad ces sigurno radit atest na motor da ti se upise u vozacku ?? ili ces tek tako ostavit... :)

Koliko te doslo to zadovoljstvo,znaci kupljen Coupe i transformacija dijelova iz jednog u drugi.. ??

Nisam cjepidlaka, al valjda si mislio u saobracajnu :lol:
 
Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

heheheh, motor ce da bude atestiran i upisan u saobracajnu
komplet auto sa reg. i svime dok je doso do tz oko 5k KM
prebacivanje svega, remont i nitnovanje lamele, spaner zubcastog, farbanje dekla i usisa, sva ulja izmjenjana oko 700 KM
 
Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

DuloX_ je napisao(la):
heheheh, motor ce da bude atestiran i upisan u saobracajnu
komplet auto sa reg. i svime dok je doso do tz oko 5k KM
prebacivanje svega, remont i nitnovanje lamele, spaner zubcastog, farbanje dekla i usisa, sva ulja izmjenjana oko 700 KM

Cek, coupe te izasao 5k km ili marea? Za prebacivanje je jasno da je 700 km.
 
Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

Da coupe ga je izasao oko 5K,
nista cudno,jako su skupi vani,pogotovo sa 16v turbo i 20v turbo motorima,
20v turbo nemozes dovuci do ovde ispod 7-8K i to nekog najgoreg,ako ista valja 10k
 
Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

Al_Galone je napisao(la):
Da coupe ga je izasao oko 5K,
nista cudno,jako su skupi vani,pogotovo sa 16v turbo i 20v turbo motorima,
20v turbo nemozes dovuci do ovde ispod 7-8K i to nekog najgoreg,ako ista valja 10k

upravo tako, ovo sam cak prosao i jeftino sa obzirom u kakvom je stanju auto bilo to je super cijena.
 
Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

Pa gdje ces porediti fiata i audija,nema smisla :)

Prava auta imaju pravu cijenu :)

Evo jedna brza pretraga na mobile.de

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&lang=de&scopeId=C&_features=on&bodyStyleRadio=on&categories=SportsCar&makeModelVariant1.makeId=8800&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.modelDescription=&makeModelVariant2.makeId=&makeModelVariant2.modelDescription=&makeModelVariant3.makeId=&makeModelVariant3.modelDescription=&minFirstRegistrationDate=1996-01-01&maxFirstRegistrationDate=2001-12-31&numberOfPreviousOwners=&minMileage=&maxMileage=&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=333&maxPowerAsArray=KW&minPrice=&maxPrice=&export=NO_EXPORT&vatable=&fuels=PETROL&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&ambitCountry=&zipcode=&climatisation=&numSeats=&doorCount=&emissionClass=&emissionsSticker=&airbag=&adLimitation=&daysAfterCreation=&usageType=&usedCarSeals=

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&lang=de&scopeId=C&_features=on&bodyStyleRadio=on&categories=SportsCar&makeModelVariant1.makeId=8800&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.modelDescription=&makeModelVariant2.makeId=&makeModelVariant2.modelDescription=&makeModelVariant3.makeId=&makeModelVariant3.modelDescription=&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2001-12-31&numberOfPreviousOwners=&minMileage=&maxMileage=&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=333&maxPowerAsArray=KW&minPrice=&maxPrice=&export=NO_EXPORT&vatable=&fuels=PETROL&transmissions=MANUAL_GEAR&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&ambitCountry=&zipcode=&climatisation=&numSeats=&doorCount=&emissionClass=&emissionsSticker=&airbag=&adLimitation=&daysAfterCreation=&usageType=&usedCarSeals=
 
Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

Jbg Coupe ima odlicnu podlogu za tuning, vjerujem da ga i to drzi na cjeni ... :)

Kako bi tek stajao ovaj 2.0 20v Turbo u Puntu.. :)
uuuu..

Nek je sasrecom projekat... :)
 
Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

Sorry na ot-u. Ali i dalje ne kontam da je tako skup stranac, evo imao si u srb jedan za 950.
http://www.polovniautomobili.com/oglas808758/fiat_coupe_16v_turbo/
 
Top