Fiat Croma 2.0 v6 turbo - 23.11.08 pics

Fiat Croma 2.0 v6 turbo - 23.11.08 pics

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e5mihx.jpg


Evo jedna novija slikica, cisto da se nesto desava
 
Član
moramo oprobat ovu novu cestu na magistrali,skinemo tablice i lagano do kamere dole,da ostane zabiljezeno :D:D
 
Početnik
procitao citav post od pocetka do kraja po ko zna koji put, svaka cast na trudu i radu, a i ulozenim sredstvima, ja se licno nikada nebi smio upustiti u nesto ovako jer asm od ljudi koji gleda isplativost, ali kod tebe je ljubav ogromna. svaka cast care ,)
 
Član
hvala obojici ;)

@default, jebiga, u pocetku nije bila namjera da se ode ovako nadugo i nasiroko al et...tako se ispostavilo :)
 
Član
procitah sve svaka cast na radu trudu i ljubavi prema autu,ako ti zatreba sta za cromu javi ja uvjek imam 2-3 rashodovane posto je moj matori fiat fan i samo vozi cromu :icon_smile:
 
Član
et vidite sad zasto ne postavljam danjske slike :D


hvala Emire, i zahvali Elmiru jos jednom od mene, i dalje kapka mamu mu... kad bude kakve kafe ili cega javite da naletim

@gajs, hvala stari trudim se, ocekuj moj poziv nekad :) mada zasada, koliko vidim u svom notesu :D ne fali mi nista konkretno od crome, osim par sitnica, posto i sam imam skoro svu mehaniku u rezervi ;) imao sam stranca kojeg sam komplet, izuzev motora i mjenjaca, rashodovao i uskladistio, pa je ostala tona toga, ako ti zatreba sta starom javi, da ne kupuje citavo auto beze :) a poslat cu ti na pm par sitnica koje bi mi mogle zatrebati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top