Fiat Coupe crash

Fiat Coupe crash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat crash

jao drug, stvarno mi je zao brate....to ti je kad zivi su ciganskoj zemlji poput nase...steta auta, al nek si ti oke...
 
Legend
RE: fiat crash

Zao mi je druze, sreca pa glava citava.
Samo ja bi se nekome dobro nagovorio za ovo. Mozes li tuziti tog izvodjaca radova ili nesto slicno.
 
Član
RE: fiat crash

zao mi je i ne mogu to opisati rijecima. jedno od najljepsih fiat modela je otislo u nepovrat. pored svega toga pravo mi je zao ali sreca u svemu tome sto tebi nije bilo nista i da si prosao koliko toliko nepovrijedjen. nadam se da ce se to sve na dobro i u tvoju korist zavrsiti
 
Član
RE: fiat crash

Stvarno steta, mislim pogledaj samo slike udesa, glava ziva, dobro je. SRECA u nesreci pa vam je taj blicao sto je naisao u susret pa ste smanjili brzinu i vezali se, a i airbagovi su odradili svoj posao.
Na slikama se stvarno vidi blato za nepovjerovat', nego se vas 3 skupite i tuzite (pored osiguranja i ostaloga) firmu i vozaca koji je ovo napravio, ovo je totalna neodgovornost, ne obiljeziti ovakav put nekim znakom upozorenja. Ovo se danas-sutra moze svakom od nas dogoditi, kako se naljutim kad ovakvo nesto vidim...
 
RE: fiat crash

ovaj ludo A je u pravu...kad se skupite vas nekolko i tuzite, ne moze to bas proc bez rezultata...dobrog advokata i to je to...i za auto i za pretrpljeni strah i svasta nesto redajte...sretno
 
Član
RE: fiat crash

dobro je da nije gore! Glava je na ramenima.. A sto se tice auta, bice drugo i bolje ;) Nego treba to sad nekako regulisat da jednostavno nadoknade stetu, jer 100% njihova krivica.. Ako ne moze lijepo, sudski brate.. Kolko god da imaju veze i jaka su firma, ako su 100% krivi nema pomoci. Bar realno gledajuci.. Ali mi smo zemlja gdje je sve moguce..:icon_confused:
 
RE: fiat crash

C_A_T_T_O je napisao(la):
dobro je da nije gore! Glava je na ramenima.. A sto se tice auta, bice drugo i bolje ;) Nego treba to sad nekako regulisat da jednostavno nadoknade stetu, jer 100% njihova krivica.. Ako ne moze lijepo, sudski brate.. Kolko god da imaju veze i jaka su firma, ako su 100% krivi nema pomoci. Bar realno gledajuci.. Ali mi smo zemlja gdje je sve moguce..:icon_confused:

To si potpuno u pravu, predprosle godine u mene starog udario policajac,policajac vozio 120kmh gdje je ogranicenje 50kmh, i naravno kad su na sud dosli u mene stari bio kriv, tako su nastimali tamo da policajac nije nista kriv, nema uopste nigdje koliko je vozio nit' ista, to je samo jedan u nizu dokaza da u nas moze bas sve..


A, sto se tice nesrece ove, nek' je ziva glava, jeb'o lim, znam kakav je osjecaj u tim trenutcima, dva puta sam imao "veci" udes, tako da je najvaznije da ziva glava ostane, ziva glava namiri stetu, a mrtva ne moze....
 
Član
RE: fiat crash

Joj sranja, jak udar bio, vidim, sreca nije nikom nista... Ali steta cupea...



Joj koja smo mi drzava, prije par godina u tunelu Lendava dok nije bilo rasvjete, kamion crkao, bez svjetala bez icega,samo stoji u mraku. Nekako sam ga ugledao i izbjegao, i moli me sofer kamiona da zovem policiju kad izadjem iz tunela, udarit ce ga neko, ja ih zovnem, fino im objasnim gdje kako sta, kazu oni, nije to nasa duznost i prekinu...
 
Član
RE: fiat crash

poKle je napisao(la):
Joj koja smo mi drzava, prije par godina u tunelu Lendava dok nije bilo rasvjete, kamion crkao, bez svjetala bez icega,samo stoji u mraku. Nekako sam ga ugledao i izbjegao, i moli me sofer kamiona da zovem policiju kad izadjem iz tunela, udarit ce ga neko, ja ih zovnem, fino im objasnim gdje kako sta, kazu oni, nije to nasa duznost i prekinu...
:icon_eek: Daj zezas? Nemam komentara.
 
Član
RE: fiat crash

ma ima kod nas svasta,evo danas mi ovaj jedan kolega javio iz osiguranja,jebiga dolazili su slikati,on zna otprilike kako to procjene i koliko ce mi reci,kaze procijenice ga na oko 8 500KM ,i onda ce reci ono sto je ostalo od auta da mozes prodati za 20-ak% od toga,i dace mi 6 300 KM,koja zalost,pa pola od vrijednosti,nece to tek tako tuzicu sad i firmu i vozaca i direkciju za ceste i osiguranje :icon_biggrin: moram se prvo posavjetovati s kim ,ali doslo mi je da odem pobiti sve te iz osiguranja,i sto je zanimljivo,eto svaki dan ucis,kad udaris auto nije bitno sta ima,koliko si ulozio u njega,oni imaju svoje cijene,znaci ulozi u golfa dvicu 15 000 KM,i po njihovom to je opet obicna dvica ,koja je to pljacka

 
Član
RE: fiat crash

mi smo u idiotskoj drzavi..... zao mi je drug auta, al sto je najvaznije je da ste vas dvojica zivi i zdravi.......
 
Član
RE: fiat crash

LudoA je napisao(la):
poKle je napisao(la):
Joj koja smo mi drzava, prije par godina u tunelu Lendava dok nije bilo rasvjete, kamion crkao, bez svjetala bez icega,samo stoji u mraku. Nekako sam ga ugledao i izbjegao, i moli me sofer kamiona da zovem policiju kad izadjem iz tunela, udarit ce ga neko, ja ih zovnem, fino im objasnim gdje kako sta, kazu oni, nije to nasa duznost i prekinu...
:icon_eek: Daj zezas? Nemam komentara.

Ziva tuzna istina... PU Jablanica...
 
Član
RE: fiat crash

Zao mi je auta,ali glavno da tebi nije nista bilo,npr.ja bi uzeo te pare od osiguranja tj.koliko oni dadnu a ovo sto je auta ostalo citavo ja bi ga rastavio i rasprodao
 
Član
RE: fiat crash

Chuza je napisao(la):
Zao mi je auta,ali glavno da tebi nije nista bilo,npr.ja bi uzeo te pare od osiguranja tj.koliko oni dadnu a ovo sto je auta ostalo citavo ja bi ga rastavio i rasprodao
ma nemas sta rastaviti,sta bi prodao,kome? mogu prodati eventualno sjedala iznutra,1 vrata i papucice :) ma tuzicu ja najvjerovatnije i firmu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top