Fiat Coupe crash

Fiat Coupe crash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo da pokazem kako sam danas satrao svog coupejca...srce me boli...toliko sam bio zavolio ovaj auto..i zavrsi jednim kobnim danom tj.danas 02.07.2008,sto je najgore nije DVE mojom krivicom,ali auto je totalna steta,pogledajte samo kako to izgleda na 1. slici...nego idemo redom,krenuo sam iz bihaca kuci za cazin,i poslije pokoja,ima ravnik i onda blaga krivina pa opet ravnik,sve kraj une,inace tu se postizu velike brzine,ali danas bas nisam bio raspolozen za velike brzine,i kad nesto hoce ja idem nekih 80-90 km/h,i usuprot mi ide bijeli caddy(veliko mu hvala) i blica svjetlima ,ja i kolega mislili policija,svezemo se i ja smanjim na nekih 60-70 km/h,medjutim pri izlasku iz krivine ja nailazim na debeli sloj blata,dzabe kocenje,dzabe gas,dzabe okretanje volana,nista ne pomaze,odnese me na zastitnu ogradu zakacim i dobijem dosta dobro ubrzanje na tom mulju,ledu...i zabijam se u auto ispred sebe,koje je stajalo jer se vec bilo sudarilo s dzipom,ali vidi se sve na slikama...kakva nam je drzava,na slikama se ne vidi kako je bilo jer su slikane 1h nakon nesrece pa se to osusilo sceste mada i dalje ima puno...blato je tu od kamiona Ikic komerc,koji su nesto cistili Unu,pokupili mulj,blato i voda izmjesani i prevozili,i otvorila se stranica sve se prosulo ali oni nastavili...i eto kako zavrsi...sve u svemu mogu reci da nije bilo pojasa i airbagova pitanje je kako bi prosli ja i drug,s kakvim ozljedama,ovako je sve zadovoljavajuce....








evo kakva je bila cesta,to je jos osusena, kad sam ja naletio citava je cesta bila od blata a ovdje malo ocisceno i osuseno,ali...


evo i mene s ozljedama :



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Član
RE: fiat crash

joj buraz neznas kako mi je zao zbog toga...nemogu ti opisati...auto je bio jedan od boljih na forumu i meni je bio zapeo za oko...al bitno je da ste vi dobro...jebes auto...bice jos novih!!!
 
Član
RE: fiat crash

e drug bas mi je zao....kakva je glupost u pitanju, sreca pa ste zivu glavu izvukli....
 
Član
RE: fiat crash

hvala,joj koji mi je to bio sok,mogu reci slobodno da su mi pojas i airbag spasili glavu,ljudi vezite se uvijek...ma bice lima,bitno mi je da nije niko ozlijedjen i da nisam kriv ja,eto stavio sam bolje slike vece pa se bolje vidi...jbga mobitelom slikano...
 
Legend
RE: fiat crash

ado brate evo sad mi kaze mali neki ,komsija ti satro auto,a tebe ni u planu......dobro da ste ti i kemo ok.....a fin udar u pm....
 
Član
RE: fiat crash

e stari zajebana situacija,to je bilo ono tacno u pogresno vrijeme na pogresnom mjestu...jos se zabio u te sto su se vec biili sudarili ispred mene..uglavnom FIAT JE TOTALNA STETA:icon_confused:


EVO KAKO JE IZGLEDAO :icon_sad:
 
Legend
RE: fiat crash

a koji su to papani uradili po cesti m***u im........sta si sa drotovima rijesio???
 

edo

Član
RE: fiat crash

drug ako imaš love,samo tužba protiv lica koja su ovo ostavila na cesti i onih koji su trebali ovo ukloniti a nisu!!!
 
Član
RE: fiat crash

djulba je napisao(la):
drug ako imaš love,samo tužba protiv lica koja su ovo ostavila na cesti i onih koji su trebali ovo ukloniti a nisu!!!
e daleko cu dogurati,inace ova firma sto je njen kamion je jaka i tako mi kazu danas, imaju svugdje veze,a tuzba ce vjerovatno ici protiv firme,a i osiguranje njihovo bi mi trebalo dati neku odstetu,ma nisu krivi ovi iz odrzavanja ceste jebiga ja sam naisao 2 minute nakon kamiona eto 2. auto jedno isla iza kamiona i ja dosao 2...ma bice kako bude,lima ce biti,ali u najgore vrijeme ev sad mislio u banja luku na street race(ne trkati se),pa dolazi ljeto...sad opet na čađu :)
 
RE: fiat crash

Joj drug, fakat mi je zao, ne znam sta da ti kazem, ovaj fiat je stvarno prelijepo auto bilo i prava je steta sto se to desilo...
ali ipak drug moj, dobro ste vi prosli, sreca pa nemate nekih tezih ozljeda.
Samo polako, nek je ziva glava, a bite ce fiata jos koliko ti Bog hoce, probaj izvuc od osiguranja koliko god mozes, koliko moze, moze, koliko ne moze nek si jebu mamu, nek si ti ziv i zdrav...
 
Član
RE: fiat crash

Bas mi je zao sto te zadesila takva nesreca.Nek si ziv i zdrav,lima ce biti,ajde.....
 
Član
RE: fiat crash

Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
Joj drug, fakat mi je zao, ne znam sta da ti kazem, ovaj fiat je stvarno prelijepo auto bilo i prava je steta sto se to desilo...
ali ipak drug moj, dobro ste vi prosli, sreca pa nemate nekih tezih ozljeda.
Samo polako, nek je ziva glava, a bite ce fiata jos koliko ti Bog hoce, probaj izvuc od osiguranja koliko god mozes, koliko moze, moze, koliko ne moze nek si jebu mamu, nek si ti ziv i zdrav...

vidjecemo koliko si oni spremni ponuditi,oni ce ovo ocjeniti ja mislim ko full damage,ima li neko ko radi u osiguranju da zna otprilike ako to ide kataloska vrijednost i onda...te zajebancije...
 
Član
RE: fiat crash

druze, steta jbg...vazno je ba nek ste ok, a od te tuzbe ba garant nece bit nista, jer dok dobijes nesto, nabavices 3 nova auta ;)...nek je glava citava, a bice auta, jebes ga...vozaj sad sta ima :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top