Fiat Coupe 20V Turbo by Al_Galone

Fiat Coupe 20V Turbo by Al_Galone

Početnik
Fiatce vidjeno sinoc na DBR kod KS-a vidio sam takodje prije 2 -3 veceri i onog crvenog
preljepi su a mogu tek misliti kako ide ta masina.... ^^ :cool:
 
Član
Slab drugom bgm...:lol:

Nema sta GT28 je zvjer :123: i ima je sta, onako velicine jedne dobre muske sake...
od svega ima i vece, TDI.ova je smjesna na spram ove ali isto tako G28 je smjesna naspram GT40 ;)



ipak i GT28 :icon_evil: nije za bacit, moze i ona napuhat do 250ks mozda i vise ;)

evo GT 28r vs GT40



:lol: i od naJveceg postoji vece :)

Gale samo naprijed :123:
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Slab drugom bgm...:lol:

Nema sta GT28 je zvjer :123: i ima je sta, onako velicine jedne dobre muske sake...
od svega ima i vece, TDI.ova je smjesna na spram ove ali isto tako G28 je smjesna naspram GT40 ;)


ipak i GT28 :icon_evil: nije za bacit, moze i ona napuhat do 250ks mozda i vise ;)



:lol: i od naJveceg postoji vece :)

Gale samo naprijed :123:


hahahahahah
moj Bekire,
trebao si se malo bolje informisati :)
Na tvojoj slici je GT2860R,a kod mene je GT2871R,
a ima i veca od GT40, recimo GT60 :)
Al opet ne kontam sta je pisac htio da kaze?
Jel kod tebe saka kao kod cudovista iz ormara?

Evo na slici redom najmanja GT2871 pa srednja GT42 pa onda maconja od GT60

bigturbo1ck4.jpg



A evo da se dobije predstava kolika je ova GT60

dsc0408ck5.jpg
 
Član
:lol: nema veze, tiskarska greska...
pisac je htjeo da kaze da se nemere zaustaviti na ovoj 2871 koja je veca od Tdi-ove moras ici dalje, zakon tako nalaze :lol: ;) :123:
 
Član
Ma nema stajanja Beks!
Ovo je samo malo da se privikne sa ovim turbom i onda mu na foru okacim onog macana :)

junfer je napisao(la):
bojim se da ce ti trebati zastitna ograda za djecu,slucajno da ih ne usisas..hahaha;)

radim na tome
hehehehehehehehe :)
 
Član
Evo malo novina :)
Stigao novi zracni filter i narucio sam i novu orginalnu lambda sondu,nesto mi je stara bila suhveli iako je na diagnostici nije pokazivala greske,pa da se nebi razmisljao kad stavim veliki turbo tu je nova.
Napravljena je i flansna od inoxa za novi zracni filter fi76mm

1qolci.jpg

289xul5.jpg

6s6e07.jpg

1z4ya8j.jpg
 
Top