Fiat Coupe 20V Turbo by Al_Galone - KOMENTARI

Fiat Coupe 20V Turbo by Al_Galone - KOMENTARI

MTR

Član
dobro ti ta kolica izgledaju a boga mi i cuju :D , vozio si iza mene nedavno dole iza Konjica kad je ona kisurina padala , poslije sam te vidio po Mostaru ga gasas , alaj i skakuces po cesti hahahaha
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
tako da nisam nista izgubio na odzivu turba,vec na 3000rpm imam preko 1bar pritiska.

Dobar ti je spool up ako ti nabije toliko pritiska 3000 Rpm. Jesi li to postavio 2871R ?
 
Član
esso_sa je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
tako da nisam nista izgubio na odzivu turba,vec na 3000rpm imam preko 1bar pritiska.

Dobar ti je spool up ako ti nabije toliko pritiska 3000 Rpm. Jesi li to postavio 2871R ?

Ne ovo je fabricka turbina sa malim tuningom,povecano kompresorsko kuciste i trim kompresora i stavljeni lezajevi od 360 stepeni. Dakle jedna vrsta hibrida ili kako je britanci zovu GTiR
Ali na njoj je spoolup cak sporiji nego na fabrickoj,prednost ove je sto u visocijim obrtajima drzi veci pritisak,a fabricka je imala na 2800 1bar i to je bio max,jer je fabricki pritisak 1 bar, al je zato izdisala preko 5000rpm,sada na 6000rpm ima 1.2 bar.
GT2871R uskoro montiram i mislim da cu sa njom imati sporiji spoolup za cca 300-400rpm,dakle oko 3500rpm mislim da cu imati preko 1 bar. Al vidjecemo uskoro :)

MTR je napisao(la):
dobro ti ta kolica izgledaju a boga mi i cuju :D , vozio si iza mene nedavno dole iza Konjica kad je ona kisurina padala , poslije sam te vidio po Mostaru ga gasas , alaj i skakuces po cesti hahahaha

hehehe nisam ja vozio tada,dao jaranu da vozi pa mu se osladilo pa ga je silovao gdje je stigao, a ja sam bio suvozac :)
 
Top