Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Bravo HGT - kakav divan dan....

i meni je nedavno enko na parkingu tako..ja ostavio auto i poslije se vratio kad na karambolci maloo neko okrznuo..al sreca malo..i ispoliram i nema nista....nadam se da nije puno i da ces jeftino to odradit ..
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - kakav divan dan....

trizex je napisao(la):
Rece mi Djole, bas mi je zao burazeru, je li puno udubljeno?

Ma jebes ga brate, kako bude...Zadnja stranica mora da se farba, ona je sjebana skroz, a vrata i krilo mozda izvuce i samo poliranje(nadam se) ima belih strafti po njima ali boja nije skinuta koliko sam uspeo da vidim

__minel__ je napisao(la):
i meni je nedavno enko na parkingu tako..ja ostavio auto i poslije se vratio kad na karambolci maloo neko okrznuo..al sreca malo..i ispoliram i nema nista....nadam se da nije puno i da ces jeftino to odradit ..

A jbg, ljudi su stoka, niko se ne bi prevario da ostavi neku cedulju sa brojem telefona i slicno...Treba gledati pozitivno, kad budem farbao ovo ofarbacu i krov u crno :)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - kakav divan dan....

joj jbte pa ima li dobrih vjesti da se cuju...u pm...
zao mi je, nikad takve likove necu shvatiti, ali eto......
jos je u brava limarija bas osjetljiva , i na njoj se vidi bas sve zbog oblika ...:icon_sad::icon_mad:
sredit ce se to abd ;)
 
RE: Fiat Bravo HGT - kakav divan dan....

E moj Marko, tu smo ti i ja sa baksuzlukom, mozda sam ja zeru veci maler, aj sredit ce se i to, sta ces, bar nije nista ozbiljno i nepopravljivo ;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - kakav divan dan....

dellas sad macu u ruke pa onda malo cetku i farbe i problem rijesen za pola sata :D .
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - kakav divan dan....

erol_brcak je napisao(la):
E moj Marko, tu smo ti i ja sa baksuzlukom, mozda sam ja zeru veci maler, aj sredit ce se i to, sta ces, bar nije nista ozbiljno i nepopravljivo ;)

ti od njega a ja od tebe:icon_biggrin:

sredit ce se, samo polako;)
 
RE: Fiat Bravo HGT - kakav divan dan....

nisi od mene vala nema sanse, ako hoces nastavimo preko pm-a, al vjeruj mi, sjebat ces se kad cujes moju pricu :D
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - kakav divan dan....

erol_brcak je napisao(la):
nisi od mene vala nema sanse, ako hoces nastavimo preko pm-a, al vjeruj mi, sjebat ces se kad cujes moju pricu :D

oj brate zar je dotle doslo,,, ja i ti mozemo savjetovaliste otvorit:lol:

dellas sorry na off-u brate;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - kakav divan dan....

Jbes kola, bitno je u zivotu da ne budes maler, a tu mi malo slabije ide...:)

Tema ce sutra mozda pod katanac, a ako ne ode onda cu ga srediti celog, na farbanje ide sta treba, a krov ide u metalik crnu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top