Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Bravo Projekat

Maca samo polahko, imam osjecaj da ce ovo biti NAJJACI projekat na bhtuningu do sada... ;)
 
Član
RE: Bravo Projekat

dobar projekat,obavezno ugovori jedno cipovanje kad se to zavrsi i one bijele zice sto si zategnuo karambolku uz pomoc njih prefarbaj u boju vozila...samo tako nastavi...pozz
 
Član
RE: Bravo Projekat

_NeRkOoO_ je napisao(la):
dobar projekat,obavezno ugovori jedno cipovanje kad se to zavrsi i one bijele zice sto si zategnuo karambolku uz pomoc njih prefarbaj u boju vozila...samo tako nastavi...pozz

slazem se cipovanje je najbitnije... ako nemozes vise onda makar jedan cip :D
 
Član
RE: Bravo Projekat

Pike_gti je napisao(la):
_NeRkOoO_ je napisao(la):
dobar projekat,obavezno ugovori jedno cipovanje kad se to zavrsi i one bijele zice sto si zategnuo karambolku uz pomoc njih prefarbaj u boju vozila...samo tako nastavi...pozz

slazem se cipovanje je najbitnije... ako nemozes vise onda makar jedan cip :D

ima lik s foruma... kazu inace bog i batina... za 3-4 chipa u autu.... pa obrati se njemu za dizanje od oko cca 300-tinjak konja :D

inace projekat :cool: za 10!!!!!
 
Član
RE: Bravo Projekat

Mufljo a de' ti meni reci, jel' ti odavno to tako... i jel ti ovo diFtung glave otisho.... ??? sve je ok sve je divno krasno... samo jedna zamjerka... koja ti se nije smjela desit... a to je... zaboravio si gumigeling da stavis... da ti ljepse ekonomicnije shalta :DDD:icon_rolleyes: hahahahah :D
 
Član
RE: Bravo Projekat

Hvala svima iskrenim prijateljima na iskrenoj podrsci, a cujem da su se pojavile lose strane pa neki dusebriznici vec seru po svom ovom trudu u inat njima ovo ide do kraja.

Danas kupljeno:

Nosac hladnjaka sa duplim ventilatorima, marea 2,4 jtd.
f_1m_420c1ff.jpg


Hladnjak ulja sa kilerom, bravo 2.0 hgt
f_2m_0007613.jpg


Hladnjak vode tipo 1,9 td i 2.0 16v,
f_3m_d679ebd.jpg


Sutra i prekosutra slijedi vađenje starog motora farbanje motornog prostora, tu sam u dilemi mat crna ili u boji auta?
 
Član
RE: Bravo Projekat

Ofarbao sam ja svoj motorni prostor u mat crnu i nije mi se svidjelo, farbaj u boju auta.
 
RE: Bravo Projekat

sve ti je plavo idi i motorni prostor u plavo meni je ljepše sretno do kraja da završiš što prije samo naprijed
 

IGY

Član
RE: Bravo Projekat

mat crna manje se vidi kad je prljavo :lol:


P.S. ajd ubuduce stavljaj manje slike molim te, ima i raje sa dial up pa da i oni mogu vidjeti slike
 
Član
RE: Bravo Projekat

nisam komentarisamo samo sam citao do sada, a ne shvatam zasto je to tako svako i svaki projekat ima NEPRIJATELJA i to JEBENIH ljudi se nabriju pravo, pa makar ti i mjenjao zmigavce????
Ma nedaj ti na sebi na svoje auto a to od ignorisanja nema nista samo u lice sve.
A auto ti je extra vidio sam ga u zivinicama ns SR ako se ne varam
 
Početnik
RE: Bravo Projekat

Jedna rijec opisuje takve ljude....LJUBOMORA:::

Auto je extra i svaka cast na ulozenom trudi i vremenu.
 
Član
RE: Bravo Projekat

IGY je napisao(la):
mat crna manje se vidi kad je prljavo :lol:


P.S. ajd ubuduce stavljaj manje slike molim te, ima i raje sa dial up pa da i oni mogu vidjeti slike
ma to on tebi da imas i ti sta radit :icon_biggrin: ipak nisi djabe neki ku.ac na forumu :icon_biggrin:

a sto se tice ovih "dusmana" evo jedna i za njih:
"Ljubomorne duse mogu da ga puse"
 
Član
RE: Bravo Projekat

Nesto gledam brate, nisi nigdje postavio slike zadnje karambolke, kako je ispala, trebas i to.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top