Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Bravo Projekat

freak je napisao(la):
odlican projekt.......neg kak si slozio otvarane vrata kad si maknuo kvake???

Sigurno ima daljinski za to, i kada hoce da otvori vrata samo pritisne dugme i ona se otvore onoliko koliko je potrebno :icon_smile:
 
Član
RE: Bravo Projekat

SamiRX-8 je napisao(la):
freak je napisao(la):
odlican projekt.......neg kak si slozio otvarane vrata kad si maknuo kvake???

Sigurno ima daljinski za to, i kada hoce da otvori vrata samo pritisne dugme i ona se otvore onoliko koliko je potrebno :icon_smile:

da otvaranje je preko daljinaca, a nije nikakav problem za uraditi,sve sto ti treba je motorica koliko imas vrata modul dva daljinca i neko ko zna da to sve pokopca hahahahaha.
 
Član
RE: Bravo Projekat

Alden_SA je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
freak je napisao(la):
odlican projekt.......neg kak si slozio otvarane vrata kad si maknuo kvake???

Sigurno ima daljinski za to, i kada hoce da otvori vrata samo pritisne dugme i ona se otvore onoliko koliko je potrebno :icon_smile:

da otvaranje je preko daljinaca, a nije nikakav problem za uraditi,sve sto ti treba je motorica koliko imas vrata modul dva daljinca i neko ko zna da to sve pokopca hahahahaha.

da znam da mora biti preko daljinca..neg kako to spojiti? onda na daljincu pritisnes dugme i odjednom ti se otvore sva vrata? i da kako dok stisnes dugme kako se otvore vrata?imas neke opruge sto odgurnu vrata ili???
 
Član
RE: Bravo Projekat

freak je napisao(la):
Alden_SA je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
freak je napisao(la):
odlican projekt.......neg kak si slozio otvarane vrata kad si maknuo kvake???

Sigurno ima daljinski za to, i kada hoce da otvori vrata samo pritisne dugme i ona se otvore onoliko koliko je potrebno :icon_smile:

da otvaranje je preko daljinaca, a nije nikakav problem za uraditi,sve sto ti treba je motorica koliko imas vrata modul dva daljinca i neko ko zna da to sve pokopca hahahahaha.

da znam da mora biti preko daljinca..neg kako to spojiti? onda na daljincu pritisnes dugme i odjednom ti se otvore sva vrata? i da kako dok stisnes dugme kako se otvore vrata?imas neke opruge sto odgurnu vrata ili???

Ma malo je teze da ti ovako objasnim, postave se motorici u vrata koji otvaraju vrata a oni se povezu na modul sa daljincima. Ima tu malo vise elektronike da radi neko ko nezna oko struje nebih preporucio.
 
Član
RE: Bravo Projekat

Alden_SA je napisao(la):
freak je napisao(la):
Alden_SA je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
freak je napisao(la):
odlican projekt.......neg kak si slozio otvarane vrata kad si maknuo kvake???

Sigurno ima daljinski za to, i kada hoce da otvori vrata samo pritisne dugme i ona se otvore onoliko koliko je potrebno :icon_smile:

da otvaranje je preko daljinaca, a nije nikakav problem za uraditi,sve sto ti treba je motorica koliko imas vrata modul dva daljinca i neko ko zna da to sve pokopca hahahahaha.

da znam da mora biti preko daljinca..neg kako to spojiti? onda na daljincu pritisnes dugme i odjednom ti se otvore sva vrata? i da kako dok stisnes dugme kako se otvore vrata?imas neke opruge sto odgurnu vrata ili???

Ma malo je teze da ti ovako objasnim, postave se motorici u vrata koji otvaraju vrata a oni se povezu na modul sa daljincima. Ima tu malo vise elektronike da radi neko ko nezna oko struje nebih preporucio.


ok ...ak neznas objasniti nema veze...,jer sam odustao od toga da maknem kvake s auta ,jer je onda je tesko na tehnickom proci... za sada ce ostati samo daljinsko centralno otkljucavanje KOJEGA SAM JA SPAJAO I UGRADJIVAO.....:)
 
Legend
RE: Bravo Projekat

rtkifs.jpg

14jnju1.jpg

10s4z7o.jpg

730a5h.jpg

epj5tg.jpg

33krbsz.jpg

33ngoy8.jpg

1z6ujyr.jpg
 
Član
RE: Bravo Projekat

Bravo je premocno ispao... mozda je se prednja dio mogao i malo bolje improvizovati al´ nemam ni na ovaj zamjerki.
 
Član
RE: Bravo Projekat

Huhuuh kako je jebeno dobar, daj nam jos slika po mogucnosti fino s profila i sa zada :D
 
Član
RE: Bravo Projekat

Odlicno ispao druze, clean i premocan...samo cini mi se da bi bolej legao neki ovalniji manji usisnik an braniku...po mom ukusu...
 
RE: Bravo Projekat

Clean bibi je pravi,i meni se sviđa ta plava vozilica.
A daj mi reci koje si tačno motore koristio za otvaranje vrata i
gdje si ih nabavio?
 
Član
RE: Bravo Projekat

R19_Fanatic je napisao(la):
Clean bibi je pravi,i meni se sviđa ta plava vozilica.
A daj mi reci koje si tačno motore koristio za otvaranje vrata i
gdje si ih nabavio?

Kupis kit za centralno zakljucavanje. Uzmes te motorice i umjesto da ih montiras na sipkicu od brave, montiras ih na sipkicu koja vodi od rucice u unutrasnjosti koja otvara vrata. Ideja jednostavna ko pasulj, samo treba kulturno pospajati sve to na odg. daljinski itd.

Sorry za OT
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top