Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Bravo Projekat

ja ovdje nevidim off kao prvo reko sam da je bravo extra jedno 10 puta jer je baš extra tko nevjeruje nek vidi moje postove a drugo pored brava je seat zeleni dakle postavio si nam slike i ja stavio komentar dakle sve po ps - u...
 

IGY

Član
RE: Bravo Projekat

;)
dadao_style je napisao(la):
ja ovdje nevidim off kao prvo reko sam da je bravo extra jedno 10 puta jer je baš extra tko nevjeruje nek vidi moje postove  a drugo pored brava je seat zeleni dakle postavio si nam slike i ja stavio komentar dakle sve po ps - u...

potpis;)
 
Član
RE: Bravo Projekat

Igy stavi jos koji potpis pa mozda nabijes na 5.000 postova ;)

a slika Ibize se slucajno nasla(zaboravio je izbacit) jer sam prebacio slike sa naseg foruma ;) komentarisao si Ibizu i zato sam rekao da je OFF ;)
 
Član
RE: Bravo Projekat

guster je napisao(la):
Igy stavi jos koji potpis pa mozda nabijes na 5.000 postova ;)

a slika Ibize se slucajno nasla(zaboravio je izbacit) jer sam prebacio slike sa naseg foruma ;) komentarisao si Ibizu i zato sam rekao da je OFF ;)

potpis...

@dadao ili dao kako vec ide nick dao pa neda style ili stuile...
Gdje je tvoj proekat??? Sta si do sada uradio??? Sta si postigao??? Daj nesto od tebe da vidimo, pola ljudi ovdje je da stavljaju potpise, podjebaju i pisu gluposti a pojma nemaju:icon_sad:... imate brate sarajevox, ili dernek.ba po dernecite... Vasa misljena NISU vazna, koliko je auto dobro ili lose uradjeno vidi se po rezultatima na takmicenjima, a tih rezultata drugu Gusteru ne nedostaje.
Svi ovdje serete po forumu a kad uzivo vidite cutite NEMA VAS!!! a ovdje vadite zivce fola mangupi i izgleda kako jedan nas drug kaze na forumu SVI MISEVI IMAJU MISICE...
POZZZZZ i sory na OFF-u Aldene...
P.S. svaka cast za auto i da ga ako bogda uskoro vidimo na cesti...
 
RE: Bravo Projekat

dadao_style je napisao(la):
extra je fiat al ove neonke u karambolci od seata šta je ovo skidaj ovo :lol:

Ljepse to izgledau uzivo kada vidis auto;)(mislim na seata)
:icon_exclaim: Karambolka samo upotpunila dojam, jest sve odlicno uradjeno al meni i dalje boja naj u svemu, kao sto vec rekoh negdje my favorite:icon_biggrin:
 
Početnik
RE: Bravo Projekat

sto su opaki ovi autici:p:p
dark wolf bf ono owo javni se!!!
super si sredio auto. kako si rekao tako si uradio...respect
ibiza no coment..prejaka je...
cestitam
bye
 

JD.

Član
RE: Bravo Projekat

Bekir_SA je napisao(la):
koliko je auto dobro ili lose uradjeno vidi se po rezultatima na takmicenjima,

rezultati na gerinim takmicenjima sa onakvim sudijama nisu bas mjerodavni ako cemo iskreno

al ne govorim za Ibizu nego inace, nemozes sad otici na 402SR i reci e ne valjaju vam auta ja imam bolje jer imam 5 pehara sa gerinog kupa hehe:lol:
 
Član
RE: Bravo Projekat

Meni nevjerovatno vuce na karambolku sa Stila 2v
Jesam li upravu ili?
 
RE: Bravo Projekat

Death_beat je napisao(la):
mnogo je ljepsa od prosle..to stoji
ali mi nekako i ova se ne uklapa..kao sto tibor rece..previse je bucmasta!
Svaka cast na trudu, cijenim posebno sto je rucni rad ;)


ps prijedlog jedan: onaj otvor na haubi izmedju farova ukinuti..neka bude ravno..puno ljepse ce izgledati ;)

eh red je da se ispravim...bravo izgleda predobro, prednji branik odlicno uzivo izgleda.. :cool:

ovaj PS idalje stoji ;)
 
Član
RE: Bravo Projekat

Ma vec sam napisao na Carbon forumu ...

Jedini covjek koji ce od FIATa napraviti ZVJER !

p.s. Osim ona 2 Coupea koja su vec Zvjeri :cool:

Pekin i Galetov !
 
Član
RE: Bravo Projekat

Stiglo zlo :twisted: :twisted: :twisted:

f_1m_e08a886.jpg

f_2m_38457b4.jpg

f_1m_7a4be66.jpg


slijedi nastavak...
 
Član
RE: Bravo Projekat

gdje ga iskopa,jao majko mila,al ce iduca SR sezona biti paklena,punooooooooo novih auta se radi,eh neka samo neka se radi,Aldene tebi svaka cast,za ovo treba puno love,vremena,zivaca,od mene max respect na svemu ulozenom u ovom projektu;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top