fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, djindji^^..postavljene slike

nemas ovdje sta da pravis drug, kako god treba ti komplet prednji kraj i da to neko lijepo slozi ...
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

ojj majko...drug izgleda strasno al se moze popravit,,isplatiti ce tise nego da ga prodas na odpad za 1000km..
ma biti ce auta samo nek ste zivi i zdravi..
moj drug se zadesijo na mjestu gdje si ti udario kaze da je tuareg zavrijo u obali:icon_question:
uglavnom mislim da bi se isplatilo,,u trud ;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

ja sam nasao stranca u sarajevu.. samo je 1.4 benzin.. komplet prednji kraj mogu staviti od njega.. blatobrane, hauba, farovi, karambolka, svi dijelovi limarije.. samo me interesuje posto se vidi na slikama da je motor pomjeren jel tu ima spasa..? :S
 
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

Gadan udarac..Mozda je najbolje ogoliti sada prednji kraj pa vidjeti sta je ispod, "premjeriti" auto i provjeriti koliko je i je li pobjegao negdje, pa tek onda procjene i ocjene..
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

@sahman- ma ja on na obali gore zavrsio, pokusavao nas izbjeci, i jbg kad smo lupili odbio se gore, koliko su mi rekli drugovi(vozac i ovaj sto je bio suvozac) mi smo se okrenuli 3x na cesti a ja nemam pojma jer sam ja glavu dole spustio, nisam gledao, nisam bio maltene ni svjestan..
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

ovo je u helac otislo...ali sve se da popraviti... kad mi je drug zavrsio u kanalu sa golfom mk4 i prevrnuo se 2X sa strane i jednom preko haube i sajbe i opet popravio auto samo sreca kod njega motor bio uredu... jes da je dao 6000 KM na popravku ali se vise isplatilo nego na otpad... sretno jarane kako god da okrenes...
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

Buraz vozi ti njega Babicu,ako ce ga iko slozit onda ce to on odradit,mislim sta da ti ja puno pricam,iz travnika si,vjerujem da si upoznat sa njegovim radovima.
Ali da ste ga razgulili jeste,dobro ste vi prosli jbt
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

joj boze...samo drug sinoc nije bilo leda na cesti suho je bilo :icon_question:
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

ufff,gadno pravo...moze se razvuci hidraulikom,ne znam sta je pomjereno i koliko,najbolje da se ovo poskida naprijed,premjeri pa ces znat dalje
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

bilo je leda na toj dionici.. nesjecma se u koliko je udar bio oko pola 10, tad je bilo, pa dosla policija i sve i ono bas se vidi kad nogom predjes cestom ono da se klize.. ali djaba sve, bio sam u osiguranju, takav zakon takva drzava, sto niste uskladili brzinu uvjetima na cesti.. pa jbt 14 stepeni napolju a led na toj dionici.. nije do mene....
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

zalosno druze nedaj boze nikom...po meni nemoj ovo praviti skidaj dijelove polako i prodaji isplatnije je troduplo i nek ti taj jaran da sto vise moze love i naci ces neko novo auto i bolje od ovog brava...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top