Fiat Bravo 1.8 16v

Fiat Bravo 1.8 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
neznam majke mi,a bio u servisu na pofalicima. sad da li nesto nije u redu,sumnjam,jer ga vec godinu dana sipam i samo vozam. bez kvarova. joooj,namucio sam se dok sam mu skinuo tablu gdje je grijanje, ovih dana je mislim farbati. bruka nekih sarafa.ali ide :cool:
 
Član
fin autic...
da li vozis po guzvi ?
pa 1.9 tdi po guzvi trosi 10 , 11 po board comp. da ne trosi 1.8 16V benzinac... koliko na otvorenoj trosi?
npr meni auto trosi navece ispod 7 litara kada nema guzve(ali to vise nije gradska , jer u biti samo se vozis po gradu, a isto kao da si na otvorenoj nema stalno kreni stani...)
pokusaj jednom na pun , predji 100 km , ali lagano ne sada da peglas nego da sto manje pritisces pedalu gasa , pa vidi... :) sretno
 
Član
znam,radio sam to sa punim rezervarom,pa me izadje gradske 13-14,a kad sipam za 20 KM jos vise,dok vec na otvorenom dr.prica,mislim cak oko 6.5l ako se ne varam.u svakom slucaju,hvala ti za savjet, :icon_smile: i za informacije.
napokon nakon sat vremena,uspio sam sve poskidati :cool:
 
Član
ev sam i ofarbao,jos samo da se osusi i odmah ih stavljam. jedva cekam da vidim kako ce izgledati. :icon_question:
nadam se da biti odlicno :icon_confused:
hvala drug na pomoci,dogovorit cemo se ;)
 
Član
Odlicno bracika samo nastavi...rece mi ajda sta jos imas u planu....ako sta treba samo zovi :) pozzz
 
Član
extra ispalo;):cool:

samo jos da se nadovezem za potrosnju sto si govorio,sad sam gledao fabricke podatke za tvoj model,gradska 11,3L,znaci to to ne gine da vozis ko baja polako,znaci ti jos kad gamalo nacepis to ti taman dodje na tvojih 12-15L
 
stvarno fin fiat...et u mene je 1.6 pa malo manje trosi ali opet znam kako ti je.. hehe... samo ono je istina sto kazes ''VRIJEDI SVAKI LITAR POTROSEN'' ... pozz i ostani aktivan...
 
Član
vladica85 hvala na informaciji,znaci to je tu negdje sa mojom potrosnjom.
:icon_sad: al da potvrdim rijeci od fiata 1.6 16v,vrijedi :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top