Fiat Bravo 1.8 16v

Fiat Bravo 1.8 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozzz,da predstavim i ja svoju vozilicu. Jako sam zadovoljan,ma prezadovoljan (osim potrosnje) :icon_cry: ali vrijedi svakog litra vise. Namjeravam jos raditi na njemu, ovo su samo male sitnice,a ako Bog da bit ce i bolje. Sad zasad to bi bilo to. pozzz svim
 
Član
Ma neka ima i nas sa Italijanskim vozilicama! :cool:

Fin ti je bravo,samo naprijed sa tuningom dio po dio! ;)
 
Član
potrosnja se krece od 12-15 gradske,pa mo je ispocetka bilo sumljivo, :icon_question: isao u fiatov servis na kompjutere, rekose mi da je to tu negdje normala,malo do goriva,malo do voznje.:icon_eek:
razmisljao sam o plinu,ali sam odustao,jer bi mi kostalo oko milje.
jedino ako se skucka sta viska
 
Član
poprilicna cifra...mislim da ti nije nesto ok,15 litara za 1,8...s obzirom da je motor novije generacije...nekako mi puno...jedino ak ga pritisces,onda da potrosi 20,nemas se razloga cudit...al ak normale potrosi 12-15:icon_rolleyes:
nisam imao iskustva s tim motorom,bas nikakva...al ak su ti u servisu rekli,onda je valjda ok...saltaj na nizim obrtajima,lagano s gasom,bez skripe guma i tako tog,probaj malo smanjit ak ti je bas toliki problem...iako po ovim cijenama benzina,nije neki pretjeran problem sipat,s obzirom na situaciju od prije par mjeseci,kad je gorivo bili skoro marku skuplje po litru;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top