Ferrari 550 Maranello vs MTM Audi RS6 730 HP Sedan: GTBoard.com

Ferrari 550 Maranello vs MTM Audi RS6 730 HP Sedan: GTBoard.com

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Ma sve je to ok, nisam ja to postavio da bih pokazao da je Ferrari loš, daleko od toga, ja ih obožavam, također nisam odgovoran što je vlasnik dovezao to vozilo na meating koje je jako staro, bila je i Supra stara 15 god sa 660ks, pa nije bila najbrza....
Samo sam htjeo pokazati kako tehnologija napreduje, a vas par kao mala djeca, odmah u obranu Ferrari-a, dečki, malo opustite, ja ih također volim...
Ako netko izgubi na pravcu neznači da je lošiji...
Malo otvorite um.....
A ovdje je najbolje ništa ne postavljati, jer kako god netko se uvrijedi pa spama po temi....

A jesi li to bio na ovom meetu u skandinaviji ili?
 
a stavio si video mi smo napisali svoje misljenje..sta si ti htio? da svi svrsavamo na ovaj video? tada se ne bi bunio nista? shvatio bi to kao motiv da dalje nastavis pronalaziti ove klipove..
 
Član
Aditas je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Ma sve je to ok, nisam ja to postavio da bih pokazao da je Ferrari loš, daleko od toga, ja ih obožavam, također nisam odgovoran što je vlasnik dovezao to vozilo na meating koje je jako staro, bila je i Supra stara 15 god sa 660ks, pa nije bila najbrza....
Samo sam htjeo pokazati kako tehnologija napreduje, a vas par kao mala djeca, odmah u obranu Ferrari-a, dečki, malo opustite, ja ih također volim...
Ako netko izgubi na pravcu neznači da je lošiji...
Malo otvorite um.....
A ovdje je najbolje ništa ne postavljati, jer kako god netko se uvrijedi pa spama po temi....

A jesi li to bio na ovom meetu u skandinaviji ili?


Nisam al osobu koju ovo organizira, poznajem...
Vlasnik par M vozila....

Death_beat je napisao(la):
a stavio si video mi smo napisali svoje misljenje..sta si ti htio? da svi svrsavamo na ovaj video? tada se ne bi bunio nista? shvatio bi to kao motiv da dalje nastavis pronalaziti ove klipove..

Hahahahahaha.... nema se tu što pronalaziti.... GT.board je organizator metinga, bude svih vrsta vozila, i vozi tko želi protiv koga....
 
Član
bravof je napisao(la):
bitno je nac clip da je Audi bolji,a koji je omjer snaga da li su to auta istog ranga ili slicno,,e to je nebitno..

Ferrari ce uvjek bit i ostat pojam na cesti a Audi je svakodnevnica...

;);)
Potpis
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top