Ferrari 550 Maranello vs MTM Audi RS6 730 HP Sedan: GTBoard.com

Ferrari 550 Maranello vs MTM Audi RS6 730 HP Sedan: GTBoard.com

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
uco_opc je napisao(la):
OK ali bas neznam kako mozes porediti Ferrari i Audi ,ja Audi bas volim ali kao obiteljsko i luksuzno auto a ne kao sportsko

Pa tako je ne mozes ih porediti jel Ferrari je sport supercar, a Audi RS6 porodicni auto:D.
Sto znaci da bi Ferrari trebao biti puno brzi:smajli17:
 
Član
jednom sam vec postavio ovaj link
ko razumije njemacki sve mu je jasno,obratite paznju na text;)
<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/IscVh48HFtE&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/IscVh48HFtE&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
 
Početnik
bitno je nac clip da je Audi bolji,a koji je omjer snaga da li su to auta istog ranga ili slicno,,e to je nebitno..

Ferrari ce uvjek bit i ostat pojam na cesti a Audi je svakodnevnica...
 
Član
bravof je napisao(la):
bitno je nac clip da je Audi bolji,a koji je omjer snaga da li su to auta istog ranga ili slicno,,e to je nebitno..

Ferrari ce uvjek bit i ostat pojam na cesti a Audi je svakodnevnica...

audi MTM RS6R bas i nije svakodnevnica,naprotiv
po meni je ovaj audi cak i bolji od vecine ferrarija,samim odnosom ulozeno-dobijeno,zato sto izgleda "nevino" a dere sve redom...po meni je ovo vrh autoindustrije
ne gotivim ni audija ni ferrari,ja sam vise za bmw i za lamborghini,al je ova prerada audija fkt fascinantna
btw,pogledaj ubrzanje na videu koji sam postavio;)
 
Početnik
sve kaze 730PH,fascinantno...nije nista manje ocekivat ni od videa...

evo i ovaj dobar..

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/1UoBAxzNpjQ&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/1UoBAxzNpjQ&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Početnik
clip sa pribliznim omjerom snagasa,:icon_rolleyes:

i dosta objektivniji...:icon_rolleyes:

Audi je za mene extra auto i svake godine sve su ljepsi i bolji..i svakodnevno napreduju..;)
 
trazi po youtube, netu, trazi trazi..i konacno nadjes neki clip u kojem preradjeni audi ostavlja iza sebe stock ferrarija, 250 KS slabijeg, 15tak godina u razvoju starijeg...
jeeeeeeee audi je pobijedio
 
Početnik
Death_beat je napisao(la):
trazi po youtube, netu, trazi trazi..i konacno nadjes neki clip u kojem preradjeni audi ostavlja iza sebe stock ferrarija, 250 KS slabijeg, 15tak godina u razvoju starijeg...
jeeeeeeee audi je pobijedio


potpis ko kuca...
 
Član
Jebiga... potpisujem i ja na ovo... Ovaj audi je mrak auto, ali opet kada bi birao, izabrao bi ferrari.. ipak je to brand cije ime, audi nikad nece zasjeniti...
 
Član
Ma sve je to ok, nisam ja to postavio da bih pokazao da je Ferrari loš, daleko od toga, ja ih obožavam, također nisam odgovoran što je vlasnik dovezao to vozilo na meating koje je jako staro, bila je i Supra stara 15 god sa 660ks, pa nije bila najbrza....
Samo sam htjeo pokazati kako tehnologija napreduje, a vas par kao mala djeca, odmah u obranu Ferrari-a, dečki, malo opustite, ja ih također volim...
Ako netko izgubi na pravcu neznači da je lošiji...
Malo otvorite um.....
A ovdje je najbolje ništa ne postavljati, jer kako god netko se uvrijedi pa spama po temi....
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Ma sve je to ok, nisam ja to postavio da bih pokazao da je Ferrari loš, daleko od toga, ja ih obožavam, također nisam odgovoran što je vlasnik dovezao to vozilo na meating koje je jako staro, bila je i Supra stara 15 god sa 660ks, pa nije bila najbrza....
Samo sam htjeo pokazati kako tehnologija napreduje, a vas par kao mala djeca, odmah u obranu Ferrari-a, dečki, malo opustite, ja ih također volim...
Ako netko izgubi na pravcu neznači da je lošiji...
Malo otvorite um.....
A ovdje je najbolje ništa ne postavljati, jer kako god netko se uvrijedi pa spama po temi....

Potpis
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top