Ferarijem se sa 200 na sat zaleteli u ogradu

Ferarijem se sa 200 na sat zaleteli u ogradu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ne mogu da vjerujem koliko su svi savjesni vozači. Jbt, pa ove naše trlice od auta što imamo gazimo po 2 glave, a Ferrarija da ne voziš toliko:icon_question:
Kao da on nije znao šta može da mu se desi i da je namjerno to uradio? Jbt, pa sjedneš u malo jači auto i vuče te da mu daš malo gasa, a zamisli imati par stotina konića koji su pravljeni samo za gasanja. Iskreno, da imam para za ovakva kola (hvala ti, Bože, što nemam), gazio bih ga i sigurno bih isto ovako osvanuo na forumu. Adrenalin je čudna stvar i kad pukne u glavu, ne razmišljaš ti odmah o svim mogućim posledicama, nekad se sjetiš tek poslije nekog vremena pa ti se tad noge odsjeku i počneš da se znojiš šta je moglo da se desi i zahvališ se Bogu što nije.;)
Pustite se kritikovanja drugih i nadajte se da nećete pasti u iskušenje da probate malo mnogo brže zagasati, pa onda pričajte.
 
Član
saledoboj je napisao(la):
Uzivancija ili na auto moto stazu, ili polako vozit da se ne je*e po rupama. Neko kome je stalo do auta nikad nece vozit 200 po magistrali.
Ma ajde sta je u Ferariju 200 na magistrali,nista posebno,pa ja golfa natjeram 200 samo sto je u golfu 200 ko u Ferariju 400 :icon_biggrin: jos veci adrenalin.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Ne mogu da vjerujem koliko su svi savjesni vozači. Jbt, pa ove naše trlice od auta što imamo gazimo po 2 glave, a Ferrarija da ne voziš toliko:icon_question:
Kao da on nije znao šta može da mu se desi i da je namjerno to uradio? Jbt, pa sjedneš u malo jači auto i vuče te da mu daš malo gasa, a zamisli imati par stotina konića koji su pravljeni samo za gasanja. Iskreno, da imam para za ovakva kola (hvala ti, Bože, što nemam), gazio bih ga i sigurno bih isto ovako osvanuo na forumu. Adrenalin je čudna stvar i kad pukne u glavu, ne razmišljaš ti odmah o svim mogućim posledicama, nekad se sjetiš tek poslije nekog vremena pa ti se tad noge odsjeku i počneš da se znojiš šta je moglo da se desi i zahvališ se Bogu što nije.;)
Pustite se kritikovanja drugih i nadajte se da nećete pasti u iskušenje da probate malo mnogo brže zagasati, pa onda pričajte.

Ma da imam oggy opet bi gledao fala bogu eno piste kod nas pa koga adrenalin trese nek se ode dole istrest nek proleti 50 puta gore dole nek mu se razleti auto al nek ne ubia ljude po cesti i suvozace do sebe zbog svog adrenalina...Ako ce mo logicno :) Naravno da mi je vise krivo ove cure od 20 godina nego ovog djeturuma od 40...Zali boze zivota zbog j*benog adrenalina..
 
niksa je napisao(la):
Bar zna za sta je zivio Bjesna kola i mlado meso Propovjednici hodze popovi i ostala druzina andjela i meleka haj ne serite
Neka im je lahka crna zemlja RIP
;)

ljubomorni pacenici sve!!! umrijet cete na kraju u ljubomori :icon_mad:
 
Član
ma kakva ljubomora, kurce se sa auticima i ubiju nekog, nek ode na street race i pokaze sta moze sa ferarijem, i otresu ga ljudi ko slinu, jebes budalu kad ubije djevojku o 20 godina..... zasto da mu budem zavidan, sto je pod zemljom, :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top