Ferarijem se sa 200 na sat zaleteli u ogradu

Ferarijem se sa 200 na sat zaleteli u ogradu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dvoje Svilajčana poginulo je danas u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se danas dogodila na magistralnom putu Sviljanac - Markovac.
v216760p0.jpg


Dvoje Svilajčana poginulo je danas u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se danas dogodila na magistralnom putu Sviljanac - Markovac.
Nesreća se dogodila jutros oko 4:40 sati a poginuli su Goran G. (43) i Dijana S. (24) iz Svilajnca, izjavila je Tanjugu portparol Policijske uprave u Jagodini Ana Milojević.

Prema njenim rečima, oni su stradali u automobilu marke "ferari" koji je sleteo sa puta, udario u betonsku ogradu i nekoliko puta se prevrnuo.[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UdkAqKmuhTU&feature=player_embedded[/video]

Pretpostavlja se da je uzrok nesreće brzina neprilagođena stanju puta, dodala je ona.

Prema nezvaničnim informacijama koje su preneli elektronski mediji automobil je u trenutku nesreće jurio vipše od 200 kilometara na čas


Nije iz BiH nego iz SRB, ali ne bitno . . .Unistio je Ferarija skroz na skroz!!!
 
Član
R.I.P. poginulim.
ako auto može da gazi 320 km/h to ne znaći da treba da voziš više od 150.
 
Legend
tesko se kontrolisati u ovakvom autu, ponese te.. to ce ovi sto imaju dobar zvuk svi reci..
jos kad sjede curica , pa kaze joj kako si lud, a ti pun..

RIP
 
Član
Mlado zensko kraj njega a on 40+ (i dalje ga zele) i eto ga.
Ne kudim, neka im je laka crna zemlja i da pocivaju u miru.
 
Član
apostol je napisao(la):
R.I.P. poginulim.
ako auto može da gazi 320 km/h to ne znaći da treba da voziš više od 150.

Ma da, sve se bojim da ga ne bih gazio i svih 320. Najbolje uzeti Ferrari i voziti po propisima.

R.I.P.
 
Član
Vozio sam makine koje mogu dobro ići preko 200. Nekad davno sam dotakao 190, a sad 150-160 limit na autoputu.
Jedan je život.
Imam prijatelja uvijek je vozio monsturme auta i motocikle. Njegova parola: kad vozim 40 i kuliram sve cepi vide ko je baja, kad vozim 140 kažu crko dabogda kud si navro.
 
Član
Bar zna za sta je zivio Bjesna kola i mlado meso Propovjednici hodze popovi i ostala druzina andjela i meleka haj ne serite
Neka im je lahka crna zemlja RIP
 
Član
niksa je napisao(la):
Bar zna za sta je zivio Bjesna kola i mlado meso Propovjednici hodze popovi i ostala druzina andjela i meleka haj ne serite
Neka im je lahka crna zemlja RIP

jest jarane, nek sad vozi ako moze i nek se pravi baja, ja cu u svom cadji od hiljadu maraka i dalje fatati mlado, a on u grobu nemoze, zajebaji se ti ali kad si sam u vozilu, a jarane ubiti nekoga to nije udure.... mada nije mi drago vidjet da je neko poginuo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top