Felge sugestije....

Felge sugestije....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dadao_style je napisao(la):
nemoj bjele unakazit ćeš auto to je samo moje mišljenje ja da se pitam stavio bih boju prva s lijeva dakle prva slika prije bjelih ili oboji u standardnu boju u koju idu alu felge ali nemoj u bjelo nije to neko selajčko auto da se igra po njemu jer je auto sa stilom i tako treba da ostane nemoj napravit kič od njega to je samo moje mišljenje pozdrav...

Ne mogu se nikako sloziti s tobom, po cemu bi bijela trebala biti za "seljacko auto"? OZ Superturismo WRC naprimjer su seljacke felge jel? Znaci ne "cetkicom farbane" mat bijele, nego lakirati kako treba u bijelu boju, sta fali tome?
 
Član
jbg nemogu nidje da iskopam davorovu fabiju imam sa sivim felgama drama je al sa bijelim to se nemoze opisat to se mora dozivit. siva - kulturno sredjeno ono standard, bijela cisto racing stil, a zlatna po meni ono gurbetski skroz . ja sam za bijele
[attachment=2407]
[attachment=2408]
 
Član
quattro je napisao(la):
jbg nemogu nidje da iskopam davorovu fabiju imam sa sivim felgama drama je al sa bijelim to se nemoze opisat to se mora dozivit. siva - kulturno sredjeno ono standard, bijela cisto racing stil, a zlatna po meni ono gurbetski skroz . ja sam za bijele

E jeli ova sad Fabia ima natpis na sajbi MARSEILLE ili tako nesto?
 
Legend
Sjedista zavaljena do zemlje, ali je taxiro jedan dan. Stavio tablu i maltertirao svjet, kroz grad po danu 120 kroz guzvu, nebitno na semafor, a u Tuzli u 3 vozit 120 je kao u sarajevu 220.

Sad voza na ratkapama fura se na mene :)
 
Član
Jbga ne znam sto smatras bijelim, ako mislis na bas bijelu boju NE, ako se radio o bijeloj boji ispoliranog aluminijuma ja sam ZA TU BOJU...
 

IGY

Član
daki je napisao(la):
Sjedista zavaljena do zemlje, ali je taxiro jedan dan. Stavio tablu i maltertirao svjet, kroz grad po danu 120 kroz guzvu, nebitno na semafor, a u Tuzli u 3 vozit 120 je kao u sarajevu 220.

Sad voza na ratkapama fura se na mene :)

i to sad pametno tako jurcati po gradskim guzvama, cita li on novine, vidi li koliko ljudi dnevno gine zbog mangupisanja po gradu sa autima

P.S. sory zbog OT
 
Član
Nesto gledam, i nije stara tema, pa da ne otvaram novu, samo da se nadovezem :) I sam imam u planu lakirati felge, pa sam se igrao malo u photoshopu i ...nekako mi se svidja ova bijela :)

Misljenja molim?

P.S. ok, usput sam ga i malo spustio :icon_redface:
 
Član
Prva slika ti je stvarno dobra mislim tamno siva ono na crno metalic-tu se nemas sta omišljat,al opet do tebe je,ja danas sebi gledao u zenici-bolje su sto puta od one obicne alu boje a mislim i od bijele :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top