Felge sugestije....

Felge sugestije....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Posto planiram u skorije vrijeme raditi felge dakle popravka ispravljanje saniranje ogrebotina i ostalih gluposti planirao sam i novu farbu nabaciti pa evo pa prijedloga i zelio bih cuti vasa misljena....

[attachment=2402][attachment=2403][attachment=2404]
 
Član
Ako si vidio kad Davorovu fabiju iz Tuzle, ima bijele felge i odlicno mu stoje, crno auto/bijele felge je meni jedna od najdrazih kombinacija ;) da je moj crn a ne tamnoplav vjervatno bih i sam tako nesto uradio :)
 
Član
Ja znam tu fabiu dok je bila ona standardna boja na felgama a neznam kako izgleda sad kad je bijelo odnosno nisam je vidjeo
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja bih isao na bijelo da nebude monotono dosadna crna, jer i stope su crne jel tako, onda bijelo da je malo otvori.
 
Član
Bojim se bijele to je uzasno a nekako mislim da bi najlijepse bilo al neka mi suhva nemam pojma :S
 
Član
Ne znam gdje je Daki, ako se on javi mozda ima novijih slika fabie s tom bojom felgi, uglavnom odlicna kombinacija
 
nemoj bjele unakazit ćeš auto to je samo moje mišljenje ja da se pitam stavio bih boju prva s lijeva dakle prva slika prije bjelih ili oboji u standardnu boju u koju idu alu felge ali nemoj u bjelo nije to neko selajčko auto da se igra po njemu jer je auto sa stilom i tako treba da ostane nemoj napravit kič od njega to je samo moje mišljenje pozdrav...
 
Član
dadao_style je napisao(la):
nemoj bjele unakazit ćeš auto to je samo moje mišljenje ja da se pitam stavio bih boju prva s lijeva dakle prva slika prije bjelih ili oboji u standardnu boju u koju idu alu felge ali nemoj u bjelo nije to neko selajčko auto da se igra po njemu jer je auto sa stilom i tako treba da ostane nemoj napravit kič od njega to je samo moje mišljenje pozdrav...

Da u pravu si.... mozda onda malo tamnija siva
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top