Felga za namotavanje slaufa od vode

Felga za namotavanje slaufa od vode

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Felga za namotavanje slaufa za vodu

Frenkie-3B je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
prodaj i meni jednu ako nije problem ;)

Za rezervni tocak jel hehe

ma kakvi htio sam i ja sebi sto napraviti ali nemam felgu tj htio od jedne 15ke ako ih neprodam ali mi nekako mala i sugavo zgleda a jedna od tvojih dusu dala za toga ;)
 
Član
RE: Felga za namotavanje slaufa za vodu

a ja bas danas sjedim i kontam kako bi mi godio jedan sto, na tako neki fazon, felgu u sredinu i samo staklo napravit iznad (inace imam sjedista u sobi pa sjedim :D )
tacno si sretnik, kad ti naleti opet tako neka lijepa fina, javi da prodas :icon_biggrin:
 
RE: Felga za namotavanje slaufa za vodu

eto sad pa i felge su dio automobilizma i to znacajan dio pogotovo na tuning sceni,ne vidim razlog zasto nebi ovaku ideju podijelio sa vama,bez obzira gdje trenutno boravim,a sto kaze LAV projekat :lol:,pa i ovo je neka vrsta projekta,vidjet cete kad sve zavrsim sto imam u planu pa poslikam to nece biti beze :icon_smile:

kavaz je napisao(la):
a ja bas danas sjedim i kontam kako bi mi godio jedan sto, na tako neki fazon, felgu u sredinu i samo staklo napravit iznad (inace imam sjedista u sobi pa sjedim :D )
tacno si sretnik, kad ti naleti opet tako neka lijepa fina, javi da prodas :icon_biggrin:

sutra ih poslikajem na svjetlosti,felge su mrak da znam da mi pase iti jedna na CC-a stavio bi je kao rezervni tocak i onako ga nemam
 
scorpio je napisao(la):
povari drugar sve tri i napravi kacu za kiseliti kupus.

jelda moguce da bi prije ukiso i imo bolju aromu :lol:,imali jos prijedloga kakvih ko zna mozda na kraju ucinim nesto skroz deseto sa njima:icon_rolleyes:
 
Član
RE: Felga za namotavanje slaufa za vodu

mokeBass je napisao(la):
ma covjek u svici, moze mu se......

;)

Druže, samo nemoj da žuriš, ali od jedne napravi neki stolić, DEFINITIVNO.
Čak mi pade na pamet da nađeš glavčinu koja paše na taj raspon sa urednim ležajem, fine neke niske kovane nogice i da stolić čak može i da se vrti, ma milion ideja će mi pasti na pamet, ali i ovo za crijevo nije loše, baš kul stvarčica, pereš auto, a crijevo na felgi. Ionako imaš 3, smislićeš već nešto, ne sumnjam u tebe.;)
 
Mislim da nas ovako zajedno treba poslat na neki psiho test,nismo mi sa glavom dobri :lol: Ako imas psa nabavi cetvrtu,napravi mali automobil od zeljeza neku maketu stavi tockove i nek cuki ima spavat u cemu.Nek ima BH/TUNING kucicu ;)
 
Član
jbte pa ne zna se koja je bolja...ova desno je do jaja..treba to nabaviti jos jednu i staviti sve 4 raspar ..kul:cool:

prodaj po komadu ko ima takve za rezerve , ili kupi jos po 3 pa imas 3 seta :icon_biggrin:
ili napravi sto , ili napravit kao eksponat u staklu ili na neke inox ili alu cijevi ih fiksirati pa po dvoristu poredati kao ukrase i sl...ideja je milion, smislit ces ti nesto;)
 
Eeee ja sam ovako isto imao jedne OZ felgice 5 komada...I jednu sebi ostavim...Za stol...Normalno rosfrai sipku,dolje stalak,i gore ide felga zavri se...I na nju staklo okrugo..Extra izgleda..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top