Felga za namotavanje slaufa od vode

Felga za namotavanje slaufa od vode

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
neznam dali sam na pravom mjestu sa ovom temom ali ako nisam neka moderatori oproste i prebace temu na ispravno mjesto

znaci ovako vec odavno trazim felgu za namotavanje slaufa od vode da je okacim na zid kuci,ali nisam ni htio bilo sta neku beze da okacim,danas mi prijatelj naleti kojeg sam o mojim zeljama vec odavno informiso i donese mi tri komada sve tri su 18ke i dvodijelne znaci nove skroz nikad stavljene na auto,tip ima svoj servis i bavi se tako malo s prodajom guma i felgica pa dobije od dobavljaca uvjek po jednu mustru felgu,i posto zna da ja volim sve da je extra donese mi ove tri falcare ja bleno kad sam vidio,pa kontam jednu okacit za namotavanje slaufa pored cesme, a dvije u garazu zakacit na zid ono a la chip foose fora ukrasa radi.

sta mislite drugovi forumasi jeli dobra zamisao :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Felga za namotavanje slaufa za vodu

je li ti nas malo zajebavas..... ajd ovako dam ti ja svoje falcare i okacis ih, a meni ove doneses.... hehehe
 
RE: Felga za namotavanje slaufa za vodu

hehehe ne zezam vas ozbiljno:lol:sta ti vrijede tri razlicite a dvije su 7.5x18 i jedna 8 x18 cola
 
Član
RE: Felga za namotavanje slaufa za vodu

bez ljutnje al malo mi je preseravanje....eto ;)
 
RE: Felga za namotavanje slaufa za vodu

meni se ideja svidja, sta ces od njih sve tri razlicite, bolje i to nego ih baciti.. ;) iskoristiti ih u bilo sta kao dekoraciju i dobro je. :icon_smile:
 
RE: Felga za namotavanje slaufa za vodu

SoundLunatic je napisao(la):
meni se ideja svidja, sta ces od njih sve tri razlicite, bolje i to nego ih baciti.. ;) iskoristiti ih u bilo sta kao dekoraciju i dobro je. :icon_smile:

Upravo tako;)

ivica je napisao(la):
bez ljutnje al malo mi je preseravanje....eto ;)

Svako ima svoje misljenje postujem to,ali sam siguran da si ih ti dobio mufte da ih sigurno nebi bacio nego u nesta iskoristio,ili barem prodo cigi u staro gvozdje:icon_twisted:

Little Dragon je napisao(la):
napravi stol od felgi ili sl

Isto ideja za razmatranje:cool:
 
Član
RE: Felga za namotavanje slaufa za vodu

Frenkie-3B je napisao(la):
SoundLunatic je napisao(la):
meni se ideja svidja, sta ces od njih sve tri razlicite, bolje i to nego ih baciti.. ;) iskoristiti ih u bilo sta kao dekoraciju i dobro je. :icon_smile:

Upravo tako;)

ivica je napisao(la):
bez ljutnje al malo mi je preseravanje....eto ;)

Svako ima svoje misljenje postujem to,ali sam siguran da si ih ti dobio mufte da ih sigurno nebi bacio nego u nesta iskoristio,ili barem prodo cigi u staro gvozdje:icon_twisted:

Little Dragon je napisao(la):
napravi stol od felgi ili sl

Isto ideja za razmatranje:cool:




to si upravu,samo sam iskren i ne ulizujem se nikome,ali vjerovatno nebi to uradio nekako mi jadno za slauf....ak imas maste napravi luster
 
RE: Felga za namotavanje slaufa za vodu

Daj prodaj jednu,ja to trazim za stola za vikendice,dobio sam staklo jako(sofersajba zadnja od autobusa) a issao sam destak puta na otpad sekundarnih sirovina i rovinjo ko cigan po kontejneru sa aluminumom nebi li nasao kakve simpaticne felge vecih dimenzija za stola,ali nazalost nista... :icon_cry:

Sretan si covjek,ovo ce super izgledati ;)
 
RE: Felga za namotavanje slaufa za vodu

ivica je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
SoundLunatic je napisao(la):
meni se ideja svidja, sta ces od njih sve tri razlicite, bolje i to nego ih baciti.. ;) iskoristiti ih u bilo sta kao dekoraciju i dobro je. :icon_smile:

Upravo tako;)

ivica je napisao(la):
bez ljutnje al malo mi je preseravanje....eto ;)

Svako ima svoje misljenje postujem to,ali sam siguran da si ih ti dobio mufte da ih sigurno nebi bacio nego u nesta iskoristio,ili barem prodo cigi u staro gvozdje:icon_twisted:

Little Dragon je napisao(la):
napravi stol od felgi ili sl

Isto ideja za razmatranje:cool:




to si upravu,samo sam iskren i ne ulizujem se nikome,ali vjerovatno nebi to uradio nekako mi jadno za slauf....ak imas maste napravi luster



Hehe jadno ali jednostavno care i specificno,a lustere imam dobio na naselje,ali ipak hvala na iskrenosti i nemoj da se ulizujes nikom samo ostani cool;)


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top