Fast and the Furious 4 - FULL

Fast and the Furious 4 - FULL

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ima postavljeno 10 linkova na forumu za skidanje filma sad neznam sa kojeg da skinem na kojem je najbolji snimak i gdje ima prevod:cool:
 
Član
De ba sta pricate, film je smece obicno. Sami CGI efekti i 3d animacije, ***** ti vise uticaj video igrica, ovo je zalosno.
 
Član
Ja ga vala pregledo i zijanio se
odlicno je poceo ali je film nide veze
ima on i pricu i par odlicni scena i sve potrebne detalje
ali nema onog glavnog,kao u prethodnim
generacijama filma....film bezveze
 
BHT Ovisnik
meni prijatelj sad poslo preko msn-a film,kvaliteta slike je predobra iskreno:cool: sad ga jos moram pogledat
 
Član
meni film nije nesto bolji su mi i 1 i 2 dio i nesto mi glupo zavrsi osude ga a oni idu za njim i sta onda jel ga oslobode stali vec stvarno mi je glup, ma 1 dio je najbolji daleko meni makar!!!
 
Početnik
meni isto PRVI najbolji ovaj bezeze...alo senjorita porfavor ..me casa e su casa ...bla bla ..nevolim mexikance hah:lol::lol::123:
 
Odgledao sinoc!

Onako,nije los,to definitvno,vrijedi pogledat,ali nije ni predobar. 6.5/10

Prvi je i dalje najbolji.Fora je sto je stara ekipa ponovno tu.Ona zadnja scena kroz one raspadnute tunele mi glupa ko kur** i jos voze po pustinji,bjez ba.I sto me jos iznervira sto Brian na kraju predje na muscle car,a cijelo vrijeme bio fan import-a:) Ali zato Mia zena mog zivota,u prvom dijelu drajva Integru,sad NSX-a.BOZE!:cool::cool:
 
Putovanja.ba
Administrator
Gledo film i razocaro se, jedina dobra scena mi je scena sahrane kad su parkirana auta...
 
Fele je napisao(la):
Gledo film i razocaro se, jedina dobra scena mi je scena sahrane kad su parkirana auta...

Sve honde parkirane,heh!

A nije bas tako,ima jos svijetlih trenutaka,ali slab je film,to stoji.Ma treba cekat original da izadje,na piratu mi je svaki film glup.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top