Fast and the Furious 4 - FULL

Fast and the Furious 4 - FULL

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mirza_mali je napisao(la):
VW Diego je napisao(la):
gdje da ubacim prevod i kako onda da pustim film da bi radio??:icon_question:

napravis na desktopu mapu neku npr film i u nju extraktuj film iz onih dijelova a i prijevod ubaci tu u istu mapu e sad pazi ovo film nek ti se zove npr fast a prijevodu dadni naziv fast.srt i to ce biti to i raditi bez problem
e vidim da ti kontaš oko ovih stvari....ja sam skinuo 8 dijelova i sada su oni zipovani......i šta sada...kako dalje???
 
BAHRO_BAKY je napisao(la):
mirza_mali je napisao(la):
VW Diego je napisao(la):
gdje da ubacim prevod i kako onda da pustim film da bi radio??:icon_question:

napravis na desktopu mapu neku npr film i u nju extraktuj film iz onih dijelova a i prijevod ubaci tu u istu mapu e sad pazi ovo film nek ti se zove npr fast a prijevodu dadni naziv fast.srt i to ce biti to i raditi bez problem
e vidim da ti kontaš oko ovih stvari....ja sam skinuo 8 dijelova i sada su oni zipovani......i šta sada...kako dalje???


hehe tako ti je to kad si profesionalni diller piratski filmova hehe mora se znati udji u part 1 i samo ga povuci na desktop ili dje hoces i krenut se vadjenje iz svih tih dijelova i spojit ce se u jedan dio film onda primjeni ono ranije sto sam napisao
 
mirza_mali je napisao(la):
BAHRO_BAKY je napisao(la):
mirza_mali je napisao(la):
VW Diego je napisao(la):
gdje da ubacim prevod i kako onda da pustim film da bi radio??:icon_question:

napravis na desktopu mapu neku npr film i u nju extraktuj film iz onih dijelova a i prijevod ubaci tu u istu mapu e sad pazi ovo film nek ti se zove npr fast a prijevodu dadni naziv fast.srt i to ce biti to i raditi bez problem
e vidim da ti kontaš oko ovih stvari....ja sam skinuo 8 dijelova i sada su oni zipovani......i šta sada...kako dalje???


hehe tako ti je to kad si profesionalni diller piratski filmova hehe mora se znati udji u part 1 i samo ga povuci na desktop ili dje hoces i krenut se vadjenje iz svih tih dijelova i spojit ce se u jedan dio film onda primjeni ono ranije sto sam napisao
znaći samo da udem u part 1 i povućem onaj folder na desktop???i on će raspakovati film....i onda ubacim prijevod u taj isti folder ali mora se folder i ta ikonica od prijevoda zvati isto.....i kako onda se gleda film...jeli ubacim komplet folder u windows media player ili???
 
mora ti se film i prijevod isto zvati samo sto ce ti prijevod imati nastavak .srt jer je to izvrsna komanda za titl pokretanje i najbolje ti je da imas bs player u njemu da gledas on je zakon za divx filmove evo ti moj msn pa cu ti objasniti mirza_nrg@hotmail.com lakse ti je
 
Član
e hvala mirza ja sam uspio!!!!
samo jos jedno pitanje ko je pregledo citav film jeli on traje sat i trideset devet minuta(01:39:00):icon_question:
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
tako nekako traje al film je strava sta covjek iz ljubavi sve radi
e super mislio sam da ja nisam nesto pogresno uradio posto ima vise djelova a zavrsi mi nejasno pa zato!!!
e mitza jeli sad kad hocu da narezem film narezivam prevod i film??
 
VW Diego je napisao(la):
mirza_mali je napisao(la):
tako nekako traje al film je strava sta covjek iz ljubavi sve radi
e super mislio sam da ja nisam nesto pogresno uradio posto ima vise djelova a zavrsi mi nejasno pa zato!!!
e mitza jeli sad kad hocu da narezem film narezivam prevod i film??

probaj prvo jel sinhronizovan znaci poslije govora da ti se pojavi prijevod a ako je sve uredu onda pokrenes neru i ides data cd ako snimas na obicni cd i dodas obadvoje i film i prijevod iz te mape i to je to
 
sta vi ovoga naskidaste,i problema oko prevoda.ccc
qTorrent zakon majkemi,u komadu skines film,bez zipovanja i zajebancija
i prevod nades i sve smutljas u program za gledanje videa ALshow i to je to
ovo je patnja sto radite....

evo link s kojeg se ovaj film moze skinuti preko qTorrenata,za one koji ga imaju,koji nemaju nek sebi instaliraju(program se zove qTorrent,lako ga je naci na netu)ako zele...
www.rarbg.com/torrents/filmi/download/cd4fcd6cac984cdfcd04add693334a0ed095a541/torrent.html

i prevod,naravno dovoljno je samo da se downloaduje i sve zajedno spoji u program za gledanje..
evo link za prevod,pozz i ugodno gledanje,film je dobar
www.movie-subtitles.com/download.php?view.25199
 
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
sta vi ovoga naskidaste,i problema oko prevoda.ccc
qTorrent zakon majkemi,u komadu skines film,bez zipovanja i zajebancija
i prevod nades i sve smutljas u program za gledanje videa ALshow i to je to
ovo je patnja sto radite....

evo link s kojeg se ovaj film moze skinuti preko qTorrenata,za one koji ga imaju,koji nemaju nek sebi instaliraju(program se zove qTorrent,lako ga je naci na netu)ako zele...
www.rarbg.com/torrents/filmi/download/cd4fcd6cac984cdfcd04add693334a0ed095a541/torrent.html

i prevod,naravno dovoljno je samo da se downloaduje i sve zajedno spoji u program za gledanje..
evo link za prevod,pozz i ugodno gledanje,film je dobar
www.movie-subtitles.com/download.php?view.25199



ma hebem ti torrent film skida 50kbps,dok sam ga ja skinuo sa katz.cd sa 200kbps,i nisam se uopste patio skinuo sve partove pokrenuo jedan i gotovo ubacio prevod i pici normalno;);););)
 
Član
tolko patnje, ja ga danas uzeo u videoteci :D heh, prijevod odma nastiman
nije nesto snimak, al film mi je OK
 
Član
ljudovi maloprije gledao film JA ODUSEVLJEN ISKRENO nisam vjerovao da ce biti vako dobar ima radnju ima auta metar meni predobar...... ajd kad odgledate pa cemo jos komentarisati....
 
Član
Evo ja maloprije odgledao film.
EXTRA
Ko jos nije gledao nek ga odma iznajmi, skine sa neta ili nes.....
Obavezno se treba gledati:cool::cool::smajli38:
 
A sto ljudi komplikujete, skines sa rapidshare, skines besplatni MV2 Player strpas avi i prevod u jedan folder, pokrenes mv2, prevuces avi tamo i gledas... simple as that.

Drugo, gledao sam film i .... nisam bas odusevljen, specijalni efekti su za 10 to podrzavam, gluma je ok, ali mi je prica nekako suplja ko da je neko napisao za 15 min, nekako vec vidjeni fazoni, droga preko granice i sl, nekako hvali adrenalina ili sam mozda previse ocekivao? Neznam prvi dio mi je i dalje najbolji iz ovog serijala, u biti ista prica kao i sa matriksom, prvi dio bez daha gledao 12 puta, drugi jednom do kraja a treci na pola filma izasao iz kina, jednostavno toliko su ga htjeli napucati da su upropastili i samu pricu i samu srz filma, efekti su drama ali previse je previse :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top