Fast and the Furious 4 - FULL

Fast and the Furious 4 - FULL

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo ga i ja skino film napokon s torrenta ..i skino sam prevod ....i sad znam kako to uradit da gledam..ali ocu da to sprzim na dvd cd....i kad odaberem video ne mogu da ubacim prevod..kako vi przite preko nere filmove s prevodima
 
Član
Taaky je napisao(la):
evo ga i ja skino film napokon s torrenta ..i skino sam prevod ....i sad znam kako to uradit da gledam..ali ocu da to sprzim na dvd cd....i kad odaberem video ne mogu da ubacim prevod..kako vi przite preko nere filmove s prevodima

nemam neru ali sjecam se da se ne ide na to VIDEO DVD nego odes DATA DVD i sprzis,znaci stavis isti naziv filma i titla da ti ucita,tako mozes npr. 6 filmova staviti na jedan DVD od 4.7GB.Dakle ides na DATA DVD a ako ti je neki nekvalitetan DVD tipa BIRA onda ce ti titlovi biti nikakvi,mali i zuti :D pa onda skines program PocketDivXEncoder_0.3.60 i titlove "zalijepis" direktno u FILM i svaki DVD to cita ;) ali prvo probaj prvi nacin :)


A mozes prziti i sa programom CDBurnerXP samo opet odes DATA ali eto imas neru pa NP
 
Član
Otidjite u videoteku i dignite film za 1 KM :p Evo ja bio u Pinkyu,dobar je film samo ima brate pretjerivanja recimo onaj pocetak,kad ide u rikverc 100 na sat... Sve u svemu ovo vise nije streetrace film,ovo je akcija sa autima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top