Farovi sa Bmw e34 na Golf 2

Farovi sa Bmw e34 na Golf 2

Odlicno razmisljas. Imas savjesti :)
Sretno
Normalno drug, prosli xenoni nisu smetali, ali bili sklj marka, nit ballasti, nit sijalice iste i niko nije blicao, odem za novu u Visegrad, dan prije ubacim novi set ollo, hajd u lijevu krivinu kad ulazim nikom nista, al u desnu far covjeku direkt u lice, svi blicaju, ja u Visegrad policija sa dzipom blica xD al bila Ng pa nisu nista inace bi me skupo izasla svjetla. I sad sam spustio na parola snadji se i sad je ok drugim vozacima, ali meni ne pase xD zato sociva i miran :D
 
Hehe sta ce ti zmigavci non stop
Prepravljeno na duplu poziciju xD
Bas je dobro,samo slabije sijalice u zmigavce da te ne bi ko pokupio na cesti :D
A vidi se razlika kad se upali zmigavac, eto snimka originalnog jos po danu :D

Ovde si u zmigavce ubacio dvopolne???
Ne busio sam kuciste zmigavca, i ubacio led, zatim uzeo struju sa originalnih zica pozicije.
 
Član
Rasut ce te neko radi zmigavaca... drug je radio dvopolne sijalice i sasvim je ok bilo, ovdje je prejaka pozicija
 
Rasut ce te neko radi zmigavaca... drug je radio dvopolne sijalice i sasvim je ok bilo, ovdje je prejaka pozicija
Ma pazim ja maximalno, jer znam da moze i namjerno da me udari i kaze da je mislio da sam dao zmigavac, zadnji su bitniji, da se ko ne prikaci za mene xD, uglavnom isto kao kad se spusti auto pa pazis trotoare, rupe i slicno ne motam ja dok neko nije na vecoj udaljenosti :D
 
Top