Farovi od mk4 na mk3

Farovi od mk4 na mk3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a znam da je to kolko para tolko muzike uvjek bilo..al necu sad nest bas posebno..posto su ovi dosadili..a od crvke nisu losi...pa bi njih a nebi sad da istresem oko 3 joje za farove..a sacekacu nekog ko je stavljo pa cemo vidit..kako i sta ;)
 
Član
evo ih

normal_4ae41ea6d5306.jpeg
 
Član
Taaky je napisao(la):
moze slika..nije sad problem koju cu vrstu..nego nisam sad siguran da li mogu oni na tricu..jer neki kazu da mogu neki da ne mogu..a ja sam dosta trica vidio s farovima od cvrke
300 km set farovi novi g4 look za golf 3;)
 
Član
Sa cetvorke na tricu ti jedino mogu ici od cetvorke cabria. Ali moras prebaciti komplet prednji kraj, blatobrane, haubu, branik, masku i farove da bi to slicilo na nesto
 
Član
nista farovi od cvrke ..nasao sam farove za golf 3 golf 4 look ..prema g.v. nisu nesto extra marka i kavlitetni..ali mogu posluzit ..a ta plastika se moze i polirat jel tako
 
Član
ej raja ..samo da vam se javim..pogodio sam se s covjekom za farove..on ce mi nac helline farove i on ih ugradit ..ja placam.. :cool: ..on ih je vec sebi ugradio i extra izgleda....ako se sve zavrsi kako bi trebalo bice j*.enica ..;);)
 
Član
ja sam nasao farove 150 km ..od mk4 su... sad ne znam tacno jesu li mk3 farovi mk4 look ili su org od mk4 ..stari mi tu jutros gledo..pa mi je usliko ..a za ugradnju cu se dog sa covjekom sto je sebi ugradivo ..uglavnom bicete obavjesteni ..slike bi trebale biti sad pa za oko sat vremena;)
 
Član
GOLFVR6 je napisao(la):
Sa cetvorke na tricu ti jedino mogu ici od cetvorke cabria. Ali moras prebaciti komplet prednji kraj, blatobrane, haubu, branik, masku i farove da bi to slicilo na nesto

baš sam danas u TZ vidio IIIcabriio sa prijeda sve isto kao IV !:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top