Farovi od mk4 na mk3

Farovi od mk4 na mk3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ej raja..evo posto sam odlucio malo auto "nacunirati" pa da pitam...jer nisam siguran 100% ..da li mogu obicni farovi od mk4 na mk3 ...i da li oni imaju lecu...i da li se mogu postaviti jednostavno il treba nesto prepravljat
 
Član
Taaky je napisao(la):
Ej raja..evo posto sam odlucio malo auto "nacunirati" pa da pitam...jer nisam siguran 100% ..da li mogu obicni farovi od mk4 na mk3 ...i da li oni imaju lecu...i da li se mogu postaviti jednostavno il treba nesto prepravljat

treba prepravljati, nije strašno, ali ima posla!:icon_smile::lol:
 
Član
sumnjam u to..jer sam negdje procito ..da su dolazili ti farovi na tricama zadnjoj seriji tamo 98/99 ..i ima po koja trica sa tim farovima i bas nista nije prepravljano
 
Član
Taaky je napisao(la):
sumnjam u to..jer sam negdje procito ..da su dolazili ti farovi na tricama zadnjoj seriji tamo 98/99 ..i ima po koja trica sa tim farovima i bas nista nije prepravljano

pa pogledaj farove... od 4 i pogledaj od trojke i svbe ti je jasno!:Dal eto vidi ti sa nekim ko je to radio! sve zavisi oćeš li t i da izgleda 100% ko 4 i hoćeš nešto custom!;)
 
Član
ma rijesicu ja to valjda...uglavnom valjda ce se neko javit ko je to stavljo..jer se cini isti na prvi pogled..a vidjecemo sta ce bit
 
Član
Taaky je napisao(la):
Ej raja..evo posto sam odlucio malo auto "nacunirati" pa da pitam...jer nisam siguran 100% ..da li mogu obicni farovi od mk4 na mk3 ...i da li oni imaju lecu...i da li se mogu postaviti jednostavno il treba nesto prepravljat

imas slijedece farove
bez lece
okbv2e.jpg


sa lecom na svjetlima za maglu
2qa8mlu.jpg


i xenon origigi
15ei9mo.jpg


ipak mislim da je bolje da kupis golf 3 far golf 4 look
manje posla. nema rezanja i ljepše će izgledati sigurno ;)
 
Član
a koliko su ti farovi i koja im je cijena...i koji sad ti farovi golf3 far golf4 look ..
 
Član
moze slika..nije sad problem koju cu vrstu..nego nisam sad siguran da li mogu oni na tricu..jer neki kazu da mogu neki da ne mogu..a ja sam dosta trica vidio s farovima od cvrke
 
Član
Imaš za tricu uzeti farove koji izgledaju kao od golfa4 ali su predviđeni za golf 3 to ti je možda najbolje jer nemaš problema sa preradama.
 
Član
evo kako izgledaju ti za tricu mk4 look :

Golf%203%20Golf%204%20look%20black.jpg


imas ovdje clear i crne mk4 look pa imas i cijene .. Link
za vise rezultata potrazi malo :icon_smile:
 
Član
mocni suu ..al su skupi u pm..sta bi trebalo preradit od cvrke farove pa da mogu ulec na ove
 
Član
Taaky je napisao(la):
mocni suu ..al su skupi u pm..sta bi trebalo preradit od cvrke farove pa da mogu ulec na ove
kolko para toliko muzike ..
mislim ako bi vec uzimao onda bolje neke angel eyes

a za tu preradu najbolje pitaj nekog ko je vec radio
il nadji oba fara pa uporedi koja je razlika u velicini :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top