FAROVI, DIODE ZA ANGELEYES ? SKIDANJE, POLIRANJE STAKLA?

FAROVI, DIODE ZA ANGELEYES ? SKIDANJE, POLIRANJE STAKLA?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: FAROVI, SKIDANJE, POLIRANJE STAKLA?

tebalo bi da moze (kompletno sjenilo sa svim elementima). far je po obliku isti kao i onaj bez prstena
 
RE: FAROVI, SKIDANJE, POLIRANJE STAKLA?

emirEX_sa je napisao(la):
tebalo bi da moze (kompletno sjenilo sa svim elementima). far je po obliku isti kao i onaj bez prstena

i ja sam to tako skontao da izvadim glavni dio fara sa
angelsima i samo prebacim u drugi far. hvala na pomoći
 
uspio sam prepakovati angeleyes u obični far, znači ipak je moguće
stakla sam skinuo ( uz pomoć člana liga), zatamnio iznutra far,
sijalice za angeleyes sam našao u autošopu na stupu, bila je druga sreća
zato što prvi put navodno nije imao, a drugi put sam mu odnio sijalicu i
onda je tek skontao o čemu se radi. sutra će mi liga zalijepiti staklo pa ću
staviti sliku da vidite kako je ispalo. :cool:
 
Evo i ja da se ukljucim
Par puta sam polirao farove(plasnicne) i uvijek mi izadju kao iz prodavnice(novi)
Ako je far dosta potamnio i kad ga predjes noktom ostavlja trag onda ga obrusis sa vodobrusnim 600 pa sa 800 pa 1000 i na kraju sa 2000 dok ne uklonis sve riseve e onda ga ispoliras sa 3m pastom(po mogucnosti polirkom sa crnom i bijelom pastom) i problem rijesen.
Nemas potrebe sa unutrasnje strane da ga poliras,mozes samo da ga ocistis a ako zelis da zatamnis sjenilo to mozes da ofarbas sa bezbojnim lakom pa u njega dodas malo crne farbe ali znaj da gubis min 30 % jacine svjetala.
Pozdrav ;)
 
ivanovic.i je napisao(la):
Evo i ja da se ukljucim
Par puta sam polirao farove(plasnicne) i uvijek mi izadju kao iz prodavnice(novi)
Ako je far dosta potamnio i kad ga predjes noktom ostavlja trag onda ga obrusis sa vodobrusnim 600 pa sa 800 pa 1000 i na kraju sa 2000 dok ne uklonis sve riseve e onda ga ispoliras sa 3m pastom(po mogucnosti polirkom sa crnom i bijelom pastom) i problem rijesen.
Nemas potrebe sa unutrasnje strane da ga poliras,mozes samo da ga ocistis a ako zelis da zatamnis sjenilo to mozes da ofarbas sa bezbojnim lakom pa u njega dodas malo crne farbe ali znaj da gubis min 30 % jacine svjetala.
Pozdrav ;)

kod mene su stakleni farovi, nisam ih polirao nego samo očistio iznutra,
sjenila nisam dirao ( mada mislim da ih je neko prije zatamnjivao)
a plastiku sam farbao mat crnim sprejem
 
Super Moderator
bolje ne radi to sj*at ces far a uostalom sta ce ti angel eyesna golfu samo ce ruznije izgledat ;)
 
allroad je napisao(la):
bolje ne radi to sj*at ces far a uostalom sta ce ti angel eyesna golfu samo ce ruznije izgledat ;)

ti druže očigledno imaš psihičkih problema, vjerovatno iskompleksiranost
šta li već to bi ti psiholog bolje odgonetnuo.
a šta je to golf da na njemu angel eyes ne izgleda dobro, da nisu angelsi napravljeni samo za bmw.
a i odkud ti znaš da ću sj*ati far, jesi to ti neki stručnjak ili šta već,
na tvoju žalost far je USPJEŠNO NAPAKOVAN
a za ljude kao što si ti , koji samo pljuješ po tuđem radu nisu forumi
napravljeni, a ni slične stranice namijenjene druženju i razmjeni ideja,
i evo ja bi te molio da više ne komentarišeš ni jednu moju temu,
zato što provociraš i podj*avaš bez ijednog jedinog razloga:icon_mad::spam::icon_exclaim:
 
Super Moderator
izvini druze bogat :D
nemam nikakvih problema samo sam iznio svoje misljenje a to je da angel eyes ne gotivim kao ni LED diode ;)
 
allroad je napisao(la):
izvini druze bogat :D
nemam nikakvih problema samo sam iznio svoje misljenje a to je da angel eyes ne gotivim kao ni LED diode ;)

mogao si odma napisati da ne gotiviš angelse i ta sranja, a ne
lupati kako to ne stoji na golfu, šta je to golf da na njemu angelsi ne stoje.
a uostalom najbitnije je da se meni sviđa, i ovo je jedini negativan komentar u vezi ovih farova a bilo ih je puuuuuno;)

Jassmin je napisao(la):
allroad je napisao(la):
izvini druze bogat :D
nemam nikakvih problema samo sam iznio svoje misljenje a to je da angel eyes ne gotivim kao ni LED diode ;)

Skloni onda sliku sa profila sa angel eye :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Super Moderator
Ma druze citavo vrijeme iznosim svoja misljenja a ti mislis da se svadjam jbg
imao sam na onom A4 angel eyes pa mi je to bezveze
a ovo na avataru jesu angel eyes ali je to BMW tu ih gotivim i za mene jedino na BMW-u stoji to i to je njihov fol ;)
isto sto je sad u fazonu stavljati LED diode ali to je audijev fol i njima se to fino uklopi
opet kazem to je samo moje misljenje nie prepiranje nikakvo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top