Farbati felge, DA ili NE ???

Farbati felge, DA ili NE ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
malo promjene sto da ne, meni se svidaj sa ovim zlatnom bojom ;)
dado daj mi link ako ti nije problem tvoje teme o golfu da malo pregledam posto nemogu da je nadjem :icon_confused:
 
Član
Volim vidjeti na felgama ALU boju i krajnjem slucaju zavisno od boje auta da mi se svidja bijela feluga ali ja licno nebi farbao !
 
Član
Sinoc sam ti rekao misljenje, iskreno mislim da je steta farbat ih u zlatno, mozda da je neku drugu boju ako vec oces farbati, inace je steta ista radit na ovim felgama jer su bez packe
 
VW Diego je napisao(la):
malo promjene sto da ne, meni se svidaj sa ovim zlatnom bojom ;)
dado daj mi link ako ti nije problem tvoje teme o golfu da malo pregledam posto nemogu da je nadjem :icon_confused:

imao sam garažu tj svoj topic project pa su admini igrom slučaja pobrisalo i nije se moglo vratit pobrisano bilo je sve objašnjeno od a do ž sada nemam nemam garaže ni teme jednostavno nemam volje sve ponovo pisat i objašanjavat jer bi mi trebalo dosta stranica zasad odustajem od projekta farbanja jer sam bio kod lakirera otjero me s vrata kaže jesi lud farbat nove felge tako da ostaje ovako kako i jest
 
falc se neće dirat on je poliran ako se farbalo idu samo krakovi ipak sam odusta ovako je najbolje hvala svima na pomoći
 
BHT Ovisnik
zlatna bi mozda nekako sjela,al ja ne bih dirao,ovako je golf perfektan,kako god okrenes plijeni poglede:cool:
 
Član
Ne diraj nista felge su ovako kakve su extra ;) Jedino ako se lak negdje oljustio ofarbaj u istu il neku nijansu sive :cool:

Usput imal neko sifru neke boje sive za felge :icon_question::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top