Farbati felge, DA ili NE ???

Farbati felge, DA ili NE ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozz ekipa zanima je jedna stvar naime radi se o mojoj dvici i njenim felgama koje vozam ljeti tj Brock B1 7.5 i 9x16 pošto sam nekako željan promjene planiro sam ih farbat u drugu boju da nisu sive e sad ovako je izgledao u 9 mjesecu prije skidanja felgi pred zimu



e sad sam razmišljao da uradim ovako u ovu boju pa me zanima vaše mišljenje

 
Član
RE: DA ili NE ???

DA.silber ali sitniji kristali.ispolirat falc i bit ce extra.ja vecini tako lakiram.garantiram ti;)
 
Član
RE: DA ili NE ???

bas je dobra ova kombinacija,stvarno extra,mada iskreno najljepse su originalne,al ni ovo sto planiras da uradis nije lose,dobro ce doci malo promjene;)
 
Član
RE: DA ili NE ???

bola peugot zlatnu na srce i to ce biti sex zivi
malo da se odskace od sivila gradskih ulica kod mene je bbs rs u zlatnu to sam ti reko vec i izgleda 100puta bolesnije od sive i crne felge
 
RE: DA ili NE ???

zar ovo nije ljepse :icon_question:

dadaostylegolf_2cfb7.jpg
 
Član
RE: DA ili NE ???

Po meni DA! Dobre su i u tvornickom stanju, al kako sam kazes, zelis neke promjene onda ih lakiraj ;)
 
RE: DA ili NE ???

u crveno sam mislio davno lakirat čak kad sam ih kupio nove pa mi bilo nekako drečavo i odusto zasad je ova zlatna u opticaju ako se ne predomislim
 
Član
RE: DA ili NE ???

ostalo je meni boje kad sam golfa lakira.ako ti pase nedefinirana boja javi:lol::lol::lol::lol::lol:
 
jesi li razmišljao da felge ofarbaš u crnu, a falc u boju auta,
vidim da ti je na autu sve kombinacija crne i crvene, pa možda ne bi
loše bilo da ti neko u PS-u uradi ovu kombinaciju da vidiš kako će ležati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top